Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Zadaszenie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zadaszenie
PostWysłano: Środa, 23 Października 2019, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Devil93
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8067
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witajcie, jestem w przede dniu kupna używanego mieszkania z przynależnym ogródkiem w bloku obok. Mamy już upatrzone ładne tereny, a skoro to parter, to też w razie czego nikogo nie zalejemy. Musiałabym tylko jakieś zadaszenie zrobić i myślałam o tym, [ciach] się to nie uda. Co myślicie? Warto się tą firmą zainteresować ?

[reklama jest platna]
  
Re: <Devil93> Zadaszenie
PostWysłano: Czwartek, 31 Października 2019, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Najpierw sprawdź warunki terenu zabudowy. A jest tego kupa, a w tym kraju interpretacja przepisów jest dowolna. Jeżeli to nie twoja działka a tylko kwadrat, to musisz uzyskać zgodę i tu nie mam siły wymieniać. Zwłaszcza że nie do końca sprecyzowałeś/aś o co dokładnie chodzi. Przynależność to nie własność, a i w przypadku własności są problemy.
  
Re: Zadaszenie
PostWysłano: Sobota, 11 Stycznia 2020, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dariaada
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8154
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Szczęsliwego Nowego Roku Wszystkim :)
  
Zadaszenie
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010