Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> sprzątanie na godziny?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
sprzątanie na godziny?
PostWysłano: Czwartek, 09 Kwietnia 2020, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cerk5cerk5
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8117
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Czy ktokolwiek korzystał z usług firm sprzątających?
Ja właśnie teraz, przed świętami nabrałem takiej ochoty... dopóki nie przypomniałem sobie, że teraz i tak nikogo do mnie nie wyślą :( No ale moją uwagę zwróciła jedna rzecz - to, że niektórzy nie biorą opłat od czyszczonej powierzchni czy zakresu czynności, ale na czas. 3,6 albo 9 godzin - tylko skąd klient ma mieć pewność, że przez cały ten czas faktycznie będą sprzątać, a nie zajmować się czymś innym?
  
Re: <cerk5cerk5> sprzątanie na godziny?
PostWysłano: Czwartek, 09 Kwietnia 2020, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ciekawa reklama
bedzie temat do kosza
  
Re: <cerk5cerk5> sprzątanie na godziny?
PostWysłano: Środa, 15 Kwietnia 2020, 08:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cerk5cerk5
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8117
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




żadna tam reklama!
Tylko próba zrozumienia, czy oferty typu [reklama] są godne uwagi, czy wręcz przeciwnie eusa_liar.gif
  
Re: <J@ger> sprzątanie na godziny?
PostWysłano: Środa, 22 Kwietnia 2020, 04:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Słowo daję, pełen szacunek z mojej strony. Ja wolę milczeć, bo jak mi puszczą nerwy to wychodzi ze mnie uliczne wychowanie. Poziom reklam na forach i nie tylko, odzwierciedla poziom społeczeństwa.Już dawno w knajpie przy wódeczce twierdziliśmy z kumplem że UNIA zabije ten naród. 25 lat wystarczyło.
  
sprzątanie na godziny?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010