Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Puzzle ze zdjęciem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Puzzle ze zdjęciem
PostWysłano: Piątek, 13 Marca 2020, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anong
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8127
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Siemka,

zastanwiam się czy nie kupić mojej dziewczynie puzzli ze zdjęciem kwiatów na urodziny. Ona lubi takie staromodne rozrywki i myślę, że jej się to spodoba. Jednak puzzle ze zdjęciem kwiatów chyba nie będą za łatwe do ułożenia i teraz się zastanawiam ilu elementowe takie puzzle kupić. Może ktoś jeszcze z tu obecnych układa sobie czasami takie puzzle. 2k elementów to będzie dużo?
  
Re: <Anong> Puzzle ze zdjęciem
PostWysłano: Sobota, 14 Marca 2020, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




coraz sprytniejsze te boty od reklam
  
Re: Puzzle ze zdjęciem
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2020, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anong
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8127
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
coraz sprytniejsze te boty od reklam


Nie widać żadnych botów, ale udało mi się zamówić fajne puzzle z własnym wydrukiem - [reklama]
Ilość elementów na pewno starczy na miesiąc :))


[edit]
a nie mowilem ze reklama
  
Re: <Anong> Puzzle ze zdjęciem
PostWysłano: Środa, 22 Kwietnia 2020, 04:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A powycinasz je??? Czym skalpelem czy nożyczkami do paznokci?? A może dasz na ploter tnący?? Tania ta układanka nie będzie...
  
Puzzle ze zdjęciem
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010