Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Biżuteria
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Biżuteria
PostWysłano: Czwartek, 14 Kwietnia 2016, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jagna111
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7924
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Gdzie kupujecie biżuterię? Ja uwielbiam sklep internetowy ethomas kupuję tam piękną biżuterię ze stali chirurgicznej - czyli jest ona o wiele tańsza, jednak mimo to nie śniedzieje i nie rdzewieje. Jak dla mnie rewelacja
  
Re: Biżuteria
PostWysłano: Sobota, 16 Kwietnia 2016, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Nie kupuję biżuterii. smile.gif
  
Re: Biżuteria
PostWysłano: Sobota, 10 Marca 2018, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Ja zazwyczaj w sieciówkach - tak jest najwygodniej.
  
Re: Biżuteria
PostWysłano: Wtorek, 28 Sierpnia 2018, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Z tą stalą chirurgiczną bywa różnie, dostałam kiedyś bransoletkę wykonaną ze stali chirurgicznej, na dłoni miałam okropną wysypkę eusa_naughty.gif
Jeśli nie stać nas na złoto to warto wybrać markową biżuterię, wtedy zazwyczaj mamy pewność że przynajmniej nas nie uczuli bo popularne firmy raczej nie pozwalają sobie na dopuszczenie o sobie takiej opinii. Polecam ten sklep [ciach] mają sporo zegarków ale też biżuterii.
  
Re: Biżuteria
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Września 2018, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8059
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




No wlaśnie nie wiem czy duże sieci z biżuterią są dobrym rozwiązaniem:

wydają dużo na reklamę i tym samym biżuteria w nich jest bardzo droga
mają oryginalne wzory ale cenią sie o wiele bardziej niż mniejsze sklepy
i idą na masówkę, tak wiec niewiele jest tam ciekawych wzorów....

Jestem zdania,że lepiej jest poszukać oryginalnej biżuterii w mniejszych sklepach:
sprzedawacz.pl/moda/bizuteria/pierscionki/zloty-pierscionek-jak-wybrac -najlepsza-bizuterie-na-kazda-okazje.html

Ktore są w stanie zaoferować o wiele ciekawsze wzorki!
  
Re: Biżuteria
PostWysłano: Niedziela, 24 Lutego 2019, 08:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
satynka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8078
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ja głównie w sieci kupuje biżuterię. Tutaj zawsze można znaleźć coś oryginalnego i w dobrej też cenie. Nawet przypadkiem ostatnio znalazłam świetny płyn do czyszczenia biżuterii. Planuje go kupić, ponieważ mam masę biżuterii, którą trzeba byłoby oczyść. A domowe sposoby sobie zupełnie nie radzą na te zabrudzenia.
  
Re: Biżuteria
PostWysłano: Środa, 12 Sierpnia 2020, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaratitov
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8181
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




A różnie, różnie, w zależności od tego, czego szukam i dla kogo. No bo umówmy się, ale na urodziny teściowej nie będę kupować równie ekstrawaganckich i bajeranckich rzeczy, jak dla najlepszej przyjacióły! Albo dla siebie :P
A ostatnio też kupuję biżuterię w sieci, bo chodzenie po galeriach to teraz może być ryzykowna sprawa...
  
Re: <klaratitov> Biżuteria
PostWysłano: Środa, 12 Sierpnia 2020, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no i czekamy
czas start
  
Re: <J@ger> Biżuteria
PostWysłano: Czwartek, 24 Września 2020, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jedyną biżuterię jaką potrafię docenić to ta naturalna, ale żeby ją ocenić kobieta musi się rozebrać lol.gif
  
Biżuteria
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010