Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Poszukiwana muzyka z pewnej reklamy !
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Poszukiwana muzyka z pewnej reklamy !
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 02:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Astral
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #387
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Sluchajcie, mam wielka prosbe. Jest jeden utwor, ktorego szukam juz jakies 7 (!) lat i niestety nie moge znalezc info ani o wykonawcy, ani o tytule. Jest to cos wlasnie zblizonego do "indyjskiego hip-hop'u". Melodia jest dosc jednostajna (taki wlasnie indyjski jakis instrument), do tego porzadny i gleboki hip-hopowy beat, nie ma wokalu. Utwor ten jest dosc znany z pewnej reklamy (rowniez byla w Polsce), o ile pamietam firmy Philips (ale nie jestem pewien), byla w TV kilka lat temu. W reklamie byla pokazana ulica, chodza sobie ludzie, a po chwili jakis chlopak z odtwarzaczem CD na ramieniu puszcza wlasnie ten utwor, ludzie sie zatrzymuja i wszyscy zaczynaja tanczyc w ten rytm, wszystko to w czarno-bialej szacie, o ile dobrze pamietam. Przypadkiem ktos kojarzy o ktory utwor chodzi ? Z pewnych zrodel slyszalem, ze ten utworek byl na ktorejs z plyt s.p. magazynu "Plastik". Przeszukalem juz net wzdluz i wszez - bez rezultatu. Kilka osob, ktore o to pytalem, kojarza zarowno ta reklame, jak i ten utwor, ale nikt nie wie kto to wykonuje ani jak sie nazywa. Please, jesli cos o tym wiecie, pomozcie mi to znalezc.
  
Re: Poszukiwana muzyka z pewnej reklamy !
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Astral
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #387
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Juz znalazlem :)
  
Poszukiwana muzyka z pewnej reklamy !
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010