Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> paul van dyk ;), zakochalem sie Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm, nawet nie mam tego togheter we will conquer :), w gwizdy i krzyki dodaja emocji przy sluchaniu kawalka, tak jak w tym paul`u na ktoy sie tak napalilem, jest, kurde dawniej jak czytalem techno-party to wiedzialem jak to sie nazywa u DJ`ow, jak zrobi sie cyfrowe zatrzymanie sampla, ze jest tak jakby sie komp zawiesil i winamp odtwarzal muze i sam ostatni ulamek sekund zostal zapetlony, tka wlasnie koles zapetlil na sekunde dwie i euforia ludzi bawiacych sie nagle nadchodzi w postaci krzykow, dodaje emocji, nawet w domu....
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio tak miałem jak się o kabel sieciowy potknąłem i winamp nie maił z kąd czytać. to mnie raczej irytowało niż wzbudzało emocje.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale tak na chwile, wiesz jak to niezle buduje nastroj.


kurde Tirinti ale ty powazny :).
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nastój irytacji? ;p
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Przed chwilą miałem christinę Aguilerę w wersji klubowej.crazy.gif
Wypadła mi wtyczka z sieciówki.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Mnie Christina zaskoczyła piosenką Beautiful , nie wiedziałam nawet do tej pory że ona umie śpiewać ;-/
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A mi się podoba od Genie in the Botle. Później miała kilka knotów. Ale to w duecie z Rickim Martinem było niezłe.
A teraz słucham cały album Stripped, większość mi się podoba.
  
paul van dyk ;), zakochalem sie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010