Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> P2P
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
P2P
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Sciagam sobie wesolo pod linuxem rozne rzeczy :)
Ciekawi mnie sprawa sieci ed2k. Korzystam z xMule'a i mam taki problem, ze czasem po paru godiznach okienko mi umiera. Trayicon mi nie pokazuje zadnego transferu ani nic a w oknie bialo i nic ni ma.
Domyslam sie, ze to moze jakis blad GTK czy cos.

Zastanowilem sie czy moze istnieje wersja konsolowa, ktora obslugiwalaby siec ed2k bez srodowiska graficznego (cos jak giFTcurs).
No a jesli nie to... jak wyeliminowac ten blad. Czesto zostawiam komp wlaczony na dlugo a po paru godzinach resetowanie kolejki mi sie wcale nie podoba tylko dlatego, ze program mi wisi :(

A przy okazji prosze w tym watku o wymienie co ciekawszych aplikacji p2p pod linuxa, jesli juz sie ktos odezwie ;)

Mam Mandrake 9.1 jesli to istotne. I jestem wciaz calkiem newbie ;)
  
Re: P2P
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ejmos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #299
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




na stronie ed2k jest wersja pod konsole na linuxa podam linka jak poszukam...

EDIT:
http://www.edonkey2000.com/downloads.php
masz tam odnosnik do ed2k pod konsole
"Overnet Command Line Client"
  
Re: <gROszeCK1> P2P
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziffer
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #193
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Jezeli chodzi o siec osiola to zainteresuj sie mldonkeyem. Mozez go obslogiwac np. z telneta (jezeli chodzi ci o konsole), gui i przegladarke www z tego wiem...

Pozdrawiam.
  
Re: <ziffer> P2P
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Bardzo mi sie podoba MLDonkey. THX !

Ale jak dociagnac pliki, ktore juz zaczalem w xMule? W jakim katalogu te pliki part* umiescic?
  
P2P
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010