Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce Idź do strony 1, 2, 3 ... 52, 53, 54
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Sobota, 30 Kwietnia 2022, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Nic się nie podnosi co za bzdety. Pamiętam to forum w 2005, nie było chyba wtedy nawet yt, właściwie trafiłem tu przez wyszukiwarkę. Od kilku miesięcy jestem pod dużym wrażeniem instagrama i tego co w związku z jogą ludzie z całego świata wrzucają skompresowane w 30-60 sekund praktyki, to jest coś co naprawdę lubię, krótko i na temat. Jak obserwowałem od urodzenia to moje myślenie o świecie zawsze wyprzedzało rzeczywistość o kilkanaście lat. Tak też i myślałem wtedy w 2005, dlaczego ludzie nie mogą wrzucać shortowych asanowych virali. Zdjęcia, opisy - właściwie są męczące psychicznie - i oto - beng! Pięknie, cieszę się że w tym myśleniu nie jestem sam i że w gruncie rzeczy wszystkim chodzi o to samo.
  
Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 54 z 54  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010