Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> wasze zainteresowania Idź do strony 1, 2, 3, ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <little_wild_girl> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, kon to jak kazde zwierze. Jak do niego mowisz, to on Cie zrozumie biggrin.gif .A wiem o czym pisze, wiele lat konno jezdzilem
  
Re: <ulan> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No może nie każde. Musze, nomen omen końskiej, mogę dziesięć razy powtarzać: ,,Nie gryź, bo ubiję!", a i tak, cholera, ugryzie! cool.gif
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ale z przyjazni i po to zeby sie podroczyc z Toba. Bo qn to strasznie towarzystkie zwierze jest biggrin.gif
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dziesięc razy się mówi:"Nie ubijaj", a i tak ubije. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif wink.gif
Ze sportów nade wszystko miłuję mój rowerek.:) A ta jazda konna nawet nieźle mi szła(ta harmonia bioder - w górę, w dół biggrin.gif lol.gif ) - tylko wkurzały mnie te czapeczki. biggrin.gif A z innych sportów...szachy. biggrin.gif cool.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:14, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: <ulan> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Raczej z głodu. Bo qń może i jest przyjazny, ale mucha końska niekoniecznie. doubt.gif
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Szhit niedoczytalem lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tiaa prawda ze ta harmonia wspaniala jest wink.gif A te czapeczki to sie toczki nazywaja. I wierz mi ochraniaja glowke przy upadku bardzo skutecznie biggrin.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Ze sportów nade wszystko miłuję mój rowerek.:) A ta jazda konna nawet nieźle mi szła - tylko wkurzały mnie te czapeczki.


Też najbardziej lubię swojego pożeracza przestrzeni na dwóch kółkach! Przemierzam nim codziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów. biggrin.gif
A ,,czapeczka" (pewnie ci chodzi o toczek lub kask wink.gif ) jest raczej neizbędna dla Twojego bezpieczeństwa. Sam widziałem jak dwie kilkuletnie dziewczynki w odstępie kilu minut zleciały z konia. Nietrudno uderzyć głową o korzeń lub przypadkiem dostać kopytem...
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Też najbardziej lubię swojego pożeracza przestrzeni na dwóch kółkach!

Na DWÓCH wink.gif biggrin.gif , ufff, Bergusiu, ulżyło mi. shock.gif biggrin.gif lol.gif
Cytat:
Przemierzam nim codziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów.

WOW! shock.gif cool.gif Kurczę, naprawdę??:) Jestem bliska odnalezienia przyczyny Twojej powabnej szczupłości. biggrin.gif cool.gif
Cytat:
I wierz mi ochraniaja glowke przy upadku bardzo skutecznie

Co tam ochraniają, tylko fryz psuje się od tego. eusa_wall.gif wink.gif biggrin.gif
Cytat:
Nietrudno uderzyć głową o korzeń

Jaki korzeń?? biggrin.gif Kurczę, Berger, gdzie ten koń Cię poniósł? biggrin.gif biggrin.gif
Cytat:
Sam widziałem jak dwie kilkuletnie dziewczynki...

Łej no, biggrin.gif mała dziewczynka to ja jestem, ale nie kilkuletnia. wink.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No pewnie, że na dwóch! Ale szczupły byłem zanim zacząłem jeździć rowerem, a konkretnie, od kiedy skończyłem dwa lata. lol.gif
Wiem, że nie masz kilku lat, ale mając lat siedemnaście tak samo można zlecieć z konia, który ponosi, jak mając lat dziewięć!
Ja jeździłem na ogrodzonej łączce, ale nie dałbym słowa honoru, że nie znalazłby się na niej jakiś kamień albo korzeń. A cała czaszka ważniejsza jest nawet od najbardziej misternie ułożonej fryzury!
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek jaki korzen. Wystartczy jebnac glowka o twarda powierzchnie ujerzdzalni (nawet niech to bedzie laka), zeby poczuc komfort posiadania toczka smile.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Krzysiek jaki korzen. Wystartczy jebnac glowka o twarda powierzchnie ujerzdzalni (nawet niech to bedzie laka), zeby poczuc komfort posiadania toczka smile.gif


Twój narcystyczny uśmieszek, Ułanku biggrin.gif utwierdza mnie w przekonaniu, że miałeś wątpliwą przyjemność poczucia komfortu posiadania toczka. wink.gif wink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

A co do tego korzenia, to wytłumacz to, Bergusiu, bo znowuż nie kapuję. biggrin.gif Korzeniem to się można walnąć w głowę, jak się jedzie do góry nogami, nie? Tak "pod koniem", jak się siodło obróci. biggrin.gif biggrin.gif Ale przeciez mówiłeś, że Twoja klacz była spokojna. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja akurat miałem spokojną, ale nie każdy tak trafia. A w korzeń, czy kamień można trafić głową, spadając z konia.
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




ulan :
A te czapeczki to sie toczki nazywaja. I wierz mi ochraniaja glowke przy upadku bardzo skutecznie biggrin.gif

Ale w czasie jazdy wkórwiają równie skutecznie biggrin.gif
  
Re: <Wujek Zed> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Co racja to fakt biggrin.gif Ale 3 gleby zaliczylem i "czapeczka" bardzo mi pomogla cool.gif
  
Re: <ulan> wasze zainteresowania
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 07:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Znając Ciebie nie jestem przekonany o pełnej skuteczności wink.gif lol.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Berger :
ale moja klacz miała spokojny charakter i słuchała co jej mówiłem. smile.gif

Berger, Ty kierowałeś tą klaczą...mową? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lol.gif To musiał być niezły widok. lol.gif lol.gif lol.gif

lol.gif faktycznie, niezle to wyglada. moj konik reaguje na slowne komendy. tak go nauczono i czasem jest to bardzo pomocne.
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :
moj konik reaguje na slowne komendy

a mój na ręczne
  
Re: <Wujek Zed> wasze zainteresowania
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Zboczuch lol.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Korzeniem to się można walnąć w głowę, jak się jedzie do góry nogami, nie?

Niekoniecznie Słonko, korzeniem można zaliczyć w głowę, gdy korzeń zbyt długi.
  
wasze zainteresowania
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 2 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010