Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> nie tylko ludzie moga byc wegetarianami
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
nie tylko ludzie moga byc wegetarianami
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




o tym jeszcze nie slyszalam

prawde mowiac nie wyobrazam sobie psa wegetarianina lol.gif
no chyba, ze na krotka chwile, z zalecenia weterynarza tongue.gif wink.gif
  
Re: <Noemi_best> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 01:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A ja tak cool.gif
Moj brat, znaczy sie Berger kiedys probowal zywic psa dieta wegetarianska, i calkiem niezle mu to szlo lol.gif
  
Re: <Noemi_best> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Szczerze mówią, to pierwszy raz słyszę o czymś takim,żeby pies jadł takie rzeczy.Ale chyba takie danie dotyczy tylko szczeniaków.Ciekawe czy dorosłe psy mają taką swoją dietę?

Pozdrawiam...
  
Re: <szaman82> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Pewnie, ze maja. To zalezy jakie nawyki zywieniowe wyrobisz w psie.
smile.gif . Jednak ja nie wyobrazam sobie zywienia mojej milosci wylacznie warzywkami.Ba pomimo tego, ze sie brzydze miecha od czasu do czasu kupuje mu wolowine.
No sam powiedz czy takiego bydlaka mozna wylacznei roslinkami karmic?? wink.gif
  
Re: <ulan> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Jej,jaki piękny pies biggrin.gif ....owczarek niemiecki,tak?Tez jakoś nie mogę sobie wyobrazić karmienia psa-takiego psa-tylko roślinkami,ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia.Pokazałbym Ci zdjęcie mojego ``bydlaka``,ale nie bardzo wiem jak zdjęcie z kompa można tu umieścić.

Pozdrawiam
  
Re: <ulan> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Ale masz cudnego psiura! smile.gif.
Mój jest prawie taki sam, prawie, bo umaszczenie ma inne; czarnucha mam wink.gif
  
Re: <go_girl_go> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Dzieki. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .To moja jedyna i niepowtarzalna milosc smile.gif
  
Re: <szaman82> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tak, owczarek niemiecki. No wiec on z racji tego ze zostal przeze mnie "adoptowany" ma pewne nawyki zywieniowe. Ale staram sie dawac mu warzywka kiedy tylko moge. Generalnie pies zyje na karmie gotowej, z racji braku czasu i checi do gotowania mu jakis "wykwintnych" psich specjalow smile.gif
  
Re: nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Berger kiedys probowal zywic psa dieta wegetarianska


Krótko to trwało, bo Bela tęskniła za mięsem.
Powiem tak: żywienie psa żarełkiem wegetariańskim sobie od biedy wyobrażam, bo pies jest wszystkożerny. Nie wyobrażam sobie jednak żywienia po wegetariańsku mięsożernego kota. A w ten sposób żywi(żywił?) swojego kota niejaki Paul Mc Cartney.
  
Re: <Berger> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




moj kot nadawal by sie na wegetarianina,
uwielbia surowe ziemniaki, ogorki, wszelakiego rodzaju warzywa biggrin.gif
ale tak na prawde mieso lubi jeszcze bardziej tongue.gif
  
Re: <Noemi_best> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A moja suczka Kofi nawet chętniej zjada ogórka kiszonego i żółty ser niż mięsne chapi, nie mówiąc już o suchej karmie. Ale to pewnie dlatego, że mięsa ma przesyt.
  
Re: nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Berger :
A moja suczka Kofi nawet chętniej zjada ogórka kiszonego i żółty ser niż mięsne chapi, nie mówiąc już o suchej karmie. Ale to pewnie dlatego, że mięsa ma przesyt.


A to ciekawe. Inu dostaje codziennie miesne chapi, a np. pomidora traca tylko nosem z wyrazna dezaprobata lol.gif .Natomiast proba podania mu ryzu z warzywkami skonczyla sie spojrzeniem z jego strony, sugerujacym ze jestem idiota wink.gif , nie ruszyl tego dopoki nie wrzucilem tam czegos miesopochodnego smile.gif
  
Re: <ulan> nie tylko ludzie moga byc wegetariana
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pomidora Kofi też tylko trąca nosem.
  
Re: nie tylko ludzie moga byc wegetarianami
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




nie wyborazam sobie psa wegetarianina...
to jakas kara dla zwierzecia tylko za co???


taki ktos moglby byc wege chyba nie?
  
Re: <Maga> nie tylko ludzie moga byc wegetarianami
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak na ironię moja Kofi wczoraj mięso tylko obwąchiwała, natomiast chętnie zjadała włoszczyznę, ogórki kiszone i okruchy z ciasta. cool.gif
  
Re: <Berger> nie tylko ludzie moga byc wegetarianami
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nooo ciasto slodkie to i pies chetnie zjadl smile.gif
  
Re: <ulan> nie tylko ludzie moga byc wegetarianami
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ciasta było tyle co kot napłakał, kilka okruchów zaledwie, bo to niezdrowe przeca. A warzywa mniej słodkie są. Ogórki kiszone w ogóle niesłodkie chyba doubt.gif
  
nie tylko ludzie moga byc wegetarianami
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010