Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> serwer Apache ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
serwer Apache ?
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Hej

czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na jakich zasadach działa ten typ serwera (jużeli coś żle napisałem w temacie to sorry) słyszałem że można gho postawić tylko przez neo+?
  
Re: <Krzysiek> serwer Apache ?
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




serwer Apacha można postawić na każdym systemie i w zasadzie na każdej konfiguracji. www.apache.org <--- tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
  
Re: <Krzysiek> serwer Apache ?
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




apache dziala zawsze i wszedzie :) jedyny problem jesli chcesz by dzialaly na nim strony w internecie to nie na neo poniewaz neo ma dynamiczny ip a do stron internetowych online potrzeba stalego IP . natomiast lokalnie zadziala zawsze.
  
Re: <nyx> serwer Apache ?
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




no-ip.com przychodzi z pomocą na takie bolączki
  
serwer Apache ?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010