Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> coś jest nie tak...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
coś jest nie tak...
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 21:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




... z nieprzeczytanymi postami.
Zauwazylem to na poczatku i teraz tez cos zle dziala.
W ogole nie wchodze na forum muzyka (testowo), a czasem mam tam wszystkie posty przeczytane.
To dotyczy chyba wszystkich forow.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




przegladarka, cache, logowanie - to ma cos wspolnego z tym ;p
u mnie dziala od poczatku wszystko dobrze
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja już o tym pisałem
http://f.heh.pl/viewtopic.php?t=59
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




//Tirinti
widzialem, ze pisales, ale jakos nie wiazalo sie to z rozwiazaniem problemu...
//EDDY
jaki cache, przegladarka?? Info o przeczytanych postach trzymane jest na serwerze!
U ciebie pewnie dziala - ty czytasz wszystkie posty zanim watki zdaza sie zaznaczyc jako nieprzeczytane ;)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




niech tu sie wypowiedza osoby ktore maja podobny problem
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
jaki cache, przegladarka?? Info o przeczytanych postach trzymane jest na serwerze!
U ciebie pewnie dziala - ty czytasz wszystkie posty zanim watki zdaza sie zaznaczyc jako nieprzeczytane ;)

otoz nie! to nie jest tak jak na deplu, tam ponad 100MB zajmuja informacje o przeczytanych i nie przeczytanych watkach i wiele wiecej, niby jest wygodniejszy, ale przez to tak dziala!
po jakims czasie, wiadomosci same przechodza w stan przeczytany, a to wszystko zalezy od Twojej przegladarki, wejdzn a forum na jednej przegladarce, napisz kilka postow i zobaczysz, ze pod inna przegladarka te posty beda jako nieprzeczytane!
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




//EDDY
a no racja - tylko ze w Operze (pierwsze uruchomienie) mam wszystkie przeczytane :|
to ci powiem to jest do dupy
A jaka ty masz przegladarke ze ci dziala?
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




na forum wchodze jedynie z Opery 7.1beta1 (nie chce mi sie instalowac Final crazy.gif )
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie no to bzdura. Jak wejde z innego kompa to będę miał wszystko nieprzeczytane?
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Nie no to bzdura. Jak wejde z innego kompa to będę miał wszystko nieprzeczytane?
to zalezy crazy.gif server jedynie rejestruje czas ostatniej wizyty i w ten sposob ustala jakie masz watki nieprzeczytane, ale po jakims czasie (chyba kilka dni) stare watki automatycznie sa zaznaczane jako przeczytane
jesli chcesz wiedziec, czy ktos napisal cos na watku po Twoim poscie, to na glownej stronie jest link: Zobacz swoje posty
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A jak przed moim posstem? Albo jak za moim ale ja już to widziałem?
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




tez rejestruje takie rzeczy, wiec nie masz co sie martwic, jesli chodzi o watki, w ktorych cos napisales ;>
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ja z kolei wejdę raz i jest wszystko przeczytane, a po 10 min już mam nieprzeczytane lub na odwrót shock.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




chyba jednak nie tak... eddy
dalem penlnego formata, nic z softu nie zostalo na kompie, a posty sa zaznaczone - te co byly wczesniej.
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jak wchodzisz na forum? przez glowny link, f.heh.pl
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ja zawsze wchodzę przez f.heh.pl i w zależności od zachcianek albo jest dobrze, albo niedobrze. Czasem jest nawet tak że pisze na ostatniego posta, a za chwile się okazuje, że przed moim jest jeszcze 10 innych crazy.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dziiiiwne eusa_eh.gif
(az tak wolno piszesz? ;-))
  
PostWysłano: Piątek, 25 Kwietnia 2003, 10:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jaasne ;)
  
coś jest nie tak...
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010