Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Pamięć RAM
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pamięć RAM
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Yapacu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #497
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Mam zamiar kupić "troche" pamięci RAM. Tylko teraz nie wiem czy wybrać 512 MB starszego typu pamięci np PC200, PC266 czy wybrać szybką pamięć (PC333, PC400) ale 256 MB?? Króre lepiej wybrać ?? I jak tam stoją ceny tych modułów bo sie nie orientuje
  
Re: <Yapacu> Pamięć RAM
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




teraz pamięc 400MHz jest tańsza od 266MHz więc nie musisz wcale rezygnować z 512MB, poza tym mogłeś się dokleić do istniejącego wątku o pamięciach, a nie rozpoczynać nowy.
  
Re: <Yapacu> Pamięć RAM
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak jużBzdury napisał teraz to albo 333 albo 400. Tylko pytanie jakąmasz płytęi procesor.
  
Re: <Yapacu> Pamięć RAM
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Może wpierw zajrzałbyś w jakikolwiek cennik, hmm?..
  
Re: <GregorP> Pamięć RAM
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




dostał już wyczerpującą odpowiedź więc docinki czasem odłóż na kiedy indziej ok??


EOT
  
Re: <Bzdury> Pamięć RAM
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Nie będę przymykał oka na lenistwo.. :P
  
Re: <Yapacu> Pamięć RAM
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Yapacu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #497
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Nie chodzi mi o jakiś szczególny model płyty. Pytam tak ogólnie które lepiej wybrać?
  
Re: <Yapacu> Pamięć RAM
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Tak ogulnie to najlepiej kupić taką pamięć, żeby najlepiej pasowała do używanych płyty i procesora.
  
Re: <Yapacu> Pamięć RAM
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Jesli twoja plyta obsluguje 400 MHz pamiatki to smialo mozesz dokonac takiego zakupu :) Teraz tylko pytanie czy firmowe czy nołnejmy. Jesli nie chcesz ich ekstremalnie krecic to moga BYC nolnejm np. Spectek'iii ktore mozna podkrecic o 15 - 25 Mhz ( moje o tyle sie @ )
  
Re: <pogusek> Pamięć RAM
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 00:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




A moje się da z 333 na 430..
..zresztą jakoś zawsze SpecTeki bardzo mocno mi się kręciły i nie dam
złego słowa na nie powiedzieć..
  
Re: <GregorP> Pamięć RAM
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ja tez je bardzo lubie :) i jestem zadowolony
  
Pamięć RAM
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010