Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <tinelka> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




zapewne tak, pewnie jeden z kamerzystów zgrał swoje nagranie
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




13listopada 2003 Stodola, Warszawa

MISTRZ CEREMONII

Ja bede mistrzem ceremonii - powiedzial Maciek Malenczuk po wykonaniu zaledwie kilku utworow i chwile pozniej wyczytywal juz nazwiska wszystkich, ktorzy przyczynili sie do powstania ostatniego albumu Püdelsow. Moment byl to wazny o tyle, ze Wolnosc slowa jest pierwsza zlota plyta w historii grupy.
Wystep w Stodole prawdopodobnie zostanie uwieczniony na albumie. Krotko mowiac: czas odkladac kieszonkowe, bo niezla plyta sie zbliza. A co na niej? Sadzac z koncertu: cos w rodzaju przegladu utworow waznych, od Pudla z Guadelupy poprzez Sambe Mambe (chyba najlepiej przyjete przez publicznosc fragment wystepu) i Szuwary po Uwazaj na niego. A w ramach ciekawostki Kwas, w ktorym goscinnie zaspiewalo kilkoro finalistow trzeciej edycji Idola. I jeszcze moze Hipis. Ten z kolei pojawil sie pewnie z powodu wyznania Malenczuka: Zapuscilem wlosy, zeby odrozniac sie od zlodziei samochodow. Püdelsi to pewnie jeden z niewielu (o ile nie jedyny) rodzimych zespolow, ktorych koncerty swietnie sie oglada. Teatralny wokalista (na dowod powalajace wykonanie Hozego Ambrozego) i doskonala gra swiatel. Chlopcy obecni na widowni pewnie wspomnieliby jeszcze o chorzystkach, ja dodam - taniec. Malenczuka oczywiscie. Ktory - nawiasem mowiac - do konca pozostal mistrzem ceremonii. Nawet bisy sam zarzadzil (w Stodole moglismy uslyszec po raz drugi Tango libido i Kocham sie). Tylko braw sobie nie bil. Nie musial. Wyraczyla go publicznosc. Zachwycona publicznosc.

Angelika Kucinska, Tylko roch nr 10 grudzien 2003

No coz! Nie powiem zeby ta recenzja powalila mnie na kolana. Ale fajnie bylo sobie przypomniec. Ja nie panietam, zeby Maciek cos mowil o zlodziejach samochodow. Nie wazne.
A tak nawiasem, to Teraz Rock moglby sobie wybierac bardziej kompetentnych recenzentow. Albo chociaz takich co do trzech liczyc umieja.. Hihihi
Chyba zapomniala o Mroku. To bylo wazne!
No nic nie czepiam sie! redface.gif


Ostatnio zmieniony przez Alicja dnia Piątek, 19 Grudnia 2003, 00:34, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Ja nie panietam, zeby Maciek cos mowil o zlodziejach samochodow.


mowil... z czego sie ucieszylam zreszta bo zastanawialam sie skad ta zmiana wizerunku:)

recenza moze nie najlepsza ale zawsze milo sobie powspominac
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




To prawda wizerunek zmienil, ale dla mnie to nie jest jak widac najwazniejsze. Nawet nie zwrocilam uwagi. Na koncercie bylo tak glosno, ze czasami do mnie slowa nie docieraly, bo zagluszaly same siebie. Dziekuje wynalazcy zatyczek do uszu wink.gif
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
To prawda wizerunek zmienil, ale dla mnie to nie jest jak widac najwazniejsze.


no jasne, ze to nie jest istotne, ale jednak zastanowilo mnie to chwile no i po koncercie w stodole juz wiem biggrin.gif

glosno bylo ale w kazdy razie "ultramilo"
  
Re: <Alicja> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Dzieki za te recenzje. Pochlebna, ale napisana chyba przez analfabetke. Od jakiegos czasu nie biore do rak tzw. pism muzycznych, ktore redagowane sa moim zdaniem przez
przekupne scierwa.
zly.gif
Bardzo podobal mi sie w jednym z watkow tekst Groszka, ze "w naszej rodzimej prasie muzycznej jest tak zle jak w sluzbie zdrowia". I dlatego tym sprzedajnym redaktorom nie dam zarobic nawet grosza! I Odkad "Teraz Rock" czy swego czsu "Tylko Rock" polecal mi do sluchania plyty glupich Psuit o mentalnosci Dziuni z pegeeru w stylu Markowskiej czy Flinty, albo skladanki Big Brothera to powiedzialam sobie O NIE! Niech sobie sami sluchaja i sie tym podniecaja skoro ich to rajcuje. Uwazam, ze takie pismo nie powinno sobie pozwolic na zamieszczanie recenzji czy przeprowadzanie wywiadow z pewnymi "artystami" czy "artystkami", co to poza mizdrzeniem sie do publicznosci i odspiewaniem nie swoich piosenek nie maja nic do zaoferowania.
No, moglabym jeszcze tak dlugo na nich psy wieszac, ale moze sobie juz daruje.
Piszac to troche sobie ulzylam, ale tylko troche.
  
Re: STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Powiem wam szczerze, ze kupilam to pismo po raz pierwszy. Ja takze stronilam od niekompetentnych tematycznych gazet. Nie ma takiej, zeby sie wpadki nie pojawialy. Ja co miesiac kupuje Konia Polskiego. Rzecz jasna nie na wszystkim jestem w stanie sie znac, wiec nie zauwazylam bledow w artykule o ogierze arabskim z Janowa Podlaskiego. W kolejnym numerze ktos z czytelnikow wytknal chyba ze 20 bledow merytorycznych w tym artykule, a w jeszcze nastepnym kolejne zostaly odnalezionie i poprawione.
A ja kupilam ta gazetke (TR), bo chcialam sie przekonac jak wyglada zawartosc no i zamiescic ranking Püdla, bo wydawal mi sie ciekawy i wnoszacy cos do sprawy. (nawet nie czuje kiedy rymuje ; ))
To tyle ode mnie. Agniecha nie irytuj sie i pomysl sobie na pocieszenie, ze taki poziom wiedzy reprezentuje wiekszosc populacji ludzkiej na tym Globie. ; ) A my musimy w samotnosci byc "sterem, zeglarzem i okretem" zarazem (oj co ja z tymi rymami dziesiaj?). eusa_eh.gif
  
Re: <Alicja> STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




No wlasnie najbardziej denerwuje mnie ten ich "poziom wiedzy", a raczej jego brak. A zachowuja sie tak jakby pozjadali wszystkie rozumy. Nie chce zeby ktos taki mowil mi , ktorego artysty mam sluchac, a ktorego nie jaka plyta jest OK, a jaka NIE OK. Mialm okazje obserwowac to towarzystwo wzajemnej adoracji i widze na jakiej zasadzie to funkcjonuje.
Lubia redaktory lapoweczki oj lubia! Lubia darmowe bankierty na koszt wytworni oj lubia.
Lekarze handluja skora, a redaktory...

Kiedys kupowalam kazdy numer Tylko Rocka, bo chcialam wiedziec co w trawie piszczy. Teraz wole posluchac Trojkowego Expressu Kostrzewy w Trojce, audycji Kaczkowskiego, zeby miec jakas orientacje co nowego pojawia sie w muzyce.
Czytywalam tez Machine. Ale odkad zobaczylam na jakiej zasadzie to wszystko dziala to wypielam sie do nich tylkiem. Tyle!
  
STODOŁA 13.11.2003 g. 19:00
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010