Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika -> Lampki choinkowe :PPPP :)))
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Lampki choinkowe :PPPP :)))
PostWysłano: Sobota, 20 Grudnia 2003, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Wpadlem na pomysl podlaczenia lampki choinkowej tej malej gr. ok 2,5a dlugosco moze ze 6 mm. do HDD , powara i wogole takich bajerach zamiast diody ktora jest w obodowei kompa.

Jest to mozliwe ? Jesli tak to jak to podlaczyc
Cos czuje ze napiecie bedzie za male i pomyslalem ze nie bede kombinowal bo to tylko strata czasu. Poslucham fachowco.
Nie mam dostepu do jakis lepszych diodek bo mieszkam w malej miescowosci gdzie zwykle malutkie ledwo mozna dostac :(

Pozdro
  
Re: Lampki choinkowe :PPPP :)))
PostWysłano: Wtorek, 23 Grudnia 2003, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




hmm. prawde mowiac nie wiem, co to za lampki i jakim pradem zasilane - musisz to wiedziec zabierajac sie do pracy. trzeba by tez wiedziec, jakie napiecia otrzymuja diodki w kompie, ale to powinno dac sie sprawdzic w necie lub miernikiem. i wtedy mozna kombinowac.
  
Re: Lampki choinkowe :PPPP :)))
PostWysłano: Piątek, 02 Kwietnia 2004, 09:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
weS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #465
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Mala miejscowosc nie powinna byc problemem. W necie pelno jest LEDow do qpienia. Chociazby na www.allegro.pl
Tam jest naprawde sporo do wyboru... a koszy wysylki 4 zl to niewiele... tymbardziej ze mozna qpic w kilka osob i koszty sie podziela :>
Polecam allegro, oprocz ledow jest wiele innych
  
Re: Lampki choinkowe :PPPP :)))
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dzikie_dziecko
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #842
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam problem, jednak nie związany bezpośrednio z poprzednimi wypowiedziami. Nie mam pojecia gdzie kupić brakujące żaróweczki do zestawu lampek choinkowych :) Są mi bardzo potrzebne, bo służą jako oświetlenie pokoju, a jest akurat Wielkanoc, więc choinek nie ma, ani bazarków gdzie można byłoby dokupić brakujący komplet. Proszę o odpowiedź :)
  
Re: <dzikie_dziecko> Lampki choinkowe :PPPP :)))
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm sklep elektroniczny, tam pewnie cos znajdziesz, tylko musisz policzyc ile jest zarowek... i wiedziec na jakie napiecie sa te zaroweczki, bo przy zakupie sie pewnie zapytaja o to.
  
Lampki choinkowe :PPPP :)))
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010