Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow Idź do strony 1, 2, 3 ... 6, 7, 8
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <moyra> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Moyra nie wszystko stracone, ja jako gdanszczanka rowniez na solo nie mam daleko (o czym dobrze wiesz wink.gif ) ale w sumie nadal optuje za Krakowem............ pozytywne nastawienie do tego pomyslu mam od samego poczatku, i moze bylam troche zrezygnowana gdy sie dowiedzialam ze wszyscy do nas przyjezdzaja, a do Krakowa nikt juz nie chce (poza toba wink.gif ), nawet Ronnie nie moze choc na nia BARDZO liczylam, ale teraz wszystko przemyslalam, porozmawialam z toba i jak nadal chcesz to na mnie mozesz liczyc. smile.gif smile.gif
Troche kasy po swietach sie odlozy i mozna ruszac w trase!!!!!!!!!!! crazy.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <panda> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Spox Panda ale ja dobrze o tym wiem nie musisz tego pisać tutaj tongue.gif ...
Ale skoro wszyscy jadą do Gdanska to warto sie dotego przygotować... drunken_smilie.gif
Kraków nie zając (nie pójdzie na peta lol.gif )...
Jeśli wszyscy chcą do Gdańska to Kraków zostaw sobie na cieplejsze dni...(co nie oznacza że straciłam ochotą tam jechać wink.gif )...
  
Re: <moyra> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Grudnia 2003, 01:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




WItam! Probowalem przeczytac caly watek ale przy 7 stroie wysiadlem ;-( Wiec, mozemy zrobic tak: Ja na 100% bede w krakowie koncert uwiecznie na tasmie (jak zawsze) i kliszy (jak rzadziej), a Wy w Gdansku tez wezcie dyktafony, aparaty (kamery rownie pozadane) i sie zamienimy !!!

ole!
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Grudnia 2003, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




pan.pasztet :
WItam! Probowalem przeczytac caly watek ale przy 7 stroie wysiadlem ;-( Wiec, mozemy zrobic tak: Ja na 100% bede w krakowie koncert uwiecznie na tasmie (jak zawsze) i kliszy (jak rzadziej), a Wy w Gdansku tez wezcie dyktafony, aparaty (kamery rownie pozadane) i sie zamienimy !!!

ole!


jestem za :D
  
Re: <Maga> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Wtorek, 23 Grudnia 2003, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




Koncert odwołany
  
Re: <Kwiatek> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Wtorek, 23 Grudnia 2003, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




WHY? sad.gif sad.gif shock.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Wtorek, 23 Grudnia 2003, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




No! Jak widac problemy tych z Niekrakowa i nieokolic rozwiazuja sie same wink.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Wtorek, 23 Grudnia 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
No! Jak widac problemy tych z Niekrakowa i nieokolic rozwiazuja sie same wink.gif


ujmijmy to jednym slowem: przeznaczenie lol.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Wtorek, 23 Grudnia 2003, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




My i tak znajdziemy inny termin ,miasto .Nie poddamy sie!!! lol.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Środa, 24 Grudnia 2003, 01:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Maga :

jestem za :D


no to po odwolaniu mozesz byc za a nawet przeciw ;-) ;-(((((((((((((
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Środa, 24 Grudnia 2003, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




pan.pasztet :

;-(((((((((((((


hmmm

jedz do z nami do Gdańska bedzie milo :)
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 01:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




No pewnie! Jedz! Tam jest podobno obecnosc obowiazkowa wink.gif
Swoja droga im nas bedzie wiecej tym przeciez lepiej i razniej. Gdansk przezyl juz rozne zawirowania historyczne, ale naszego natarcia nie zniesie. Pozostana ruiny i zgliszcza. Bedzie zajebiscie. Oh Jamajca very nice... biggrin.gif

No i nie ma nikogo (jak narazie) do dzielenia z Groszkiem harcerskiego spiworka wink.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 03:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Maga :
pan.pasztet :

;-(((((((((((((


hmmm

jedz do z nami do Gdańska bedzie milo :)


wiecie- specjalnie do gdanska na koncert to tylko na bjork bylem... ja rzeszow wiec daleko!!! wystarczy ze pewnie do chorzowa na wolanda pojade, a w krakowie i tak co 2 tygpdnie jestem! Groszka bardzo lubie, ale jeden spiwor to chyba troche za duzo jak na pierwsze widzenie ;-) Poza tym matura egzaminy, i jeszcze sie dowiddzialem ze olimpiada z literatury etap wojewodzki mnie czeka ;-) wiec czasu na gdans raczej nie znajde ;-( Bawcie sie dobrze jedzcie zaopatrzeni w dyktafony (koniecznie !!!) i aparaty!

pozdrawiam
mateusz s
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




i jeszcze sie dowiddzialem ze olimpiada z literatury etap wojewodzki mnie czeka ;-)
[/quote]

No no! Gratulacje. Jak cos sluze pomoca.

Polonistka Alicja[quote]
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 01:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
i jeszcze sie dowiddzialem ze olimpiada z literatury etap wojewodzki mnie czeka ;-)


No no! Gratulacje. Jak cos sluze pomoca.

Polonistka Alicja
Cytat:


ale to przez przypadek ;-) moze ktos niedowidzacy ta prace czytal? wszyscy zapalency pisali od wrzesnia do listopada a mi polonistka dala pod koniec listopada tydzien wolnego bo powiedzialem ze nie napisze bo nie mam czasu. wiec nie chodzilem do szkoly i wyszlo... nie wiem czemu ja przepuscili. jednak w razie potrzeby pozwole sobie napisac= dziekuje za oferte. wiec koncze bo OT

pozdrawiam
m.
  
koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 8 z 8  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010