Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Oceń Layout: skala 1-10 (uwagi i rady mile widziane)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Oceń Layout: skala 1-10 (uwagi i rady mile widziane)
PostWysłano: Wtorek, 23 Grudnia 2003, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Oceńcie jeszcze gorący layout wyciągnięty przed momentem z pieca biggrin.gif w skali 1-10. Ocenie podlega grafika, układ strony, czcionki i pomysł. Mile widziane uwagi, sugestie oraz rady - co zmienic, co usunac, a co dodac...

PS: W logu brakuje tytułu, gdyż nie znam jeszcze domenki pod jaka sajt ruszy w wyniku czego logo troche puste, ale to sie zmieni... cool.gif

www.blaugrana.net/layout

Z gory ThX
  
Re: <cf4ni4k> Oceń Layout: skala 1-10 (uwagi i rady mi
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm, tak z 7...8 za calosc, ale podobny layout widzialem na jakims servisie ;), kolorystyka ulozenie strony, tabelki itp, bardzo podobne, byla to prawdopodobnie jakas stronka o hack/phreak, ale pewnie juz nie istnieje ;)
  
Re: Oceń Layout: skala 1-10 (uwagi i rady mile widziane)
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DarekS
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #372
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




bardzo zgrabnie wykonane, tylko jak dla mnie za ciemne.
ocena moja: 6 pkt
  
Oceń Layout: skala 1-10 (uwagi i rady mile widziane)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010