Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Karta telewizyjna
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Karta telewizyjna
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 10:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanie. Karta telewizyjna. Bedzie używana do nagrywania programow publicystycznych (nie chodzi o filmy więc jakość nagrania jest bez znaczenia-no prawie smile.gif ).. By była tania i dawała radę z nagrywaniem sygnału televizyjnego (. tylko tv-nic z kamery czy inne takie, nie zależy na stereo). Może jakiś chipset jest lepszy od innych? (a może czego unikać?). Dobrze by było gdyby miała oprogramowanie umożliwiające włączenie i wyłączenie komputera w celu nagrania o określonej porze programu (Windows XP, athlon2000-to tak na wrazie czego).
Pozdrawiam i dziękuję.
  
Re: <oozz> Karta telewizyjna
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Yapacu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #497
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




A ja mam takie pytanko jakie kanały idzie odbierać przez taki tuner???
  
Re: Karta telewizyjna
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Yapacu :
A ja mam takie pytanko jakie kanały idzie odbierać przez taki tuner???


Włącz sobie TV, to się przekonasz.. :)
  
Re: <oozz> Karta telewizyjna
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cinek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #549
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




najepiej bierz karte oparta na chipie bt878 (prolink, avermedia) - jest duzo alternatywnego softu. oprogramowanie dostarczane przez producentow sobie podaruj - jest krotko mowiac... nie najlepsze.
a do nagrywania o okreslonej porze posluzy ci przykladowo iuVCR (chyba najlepszy program do tego celu)
  
Re: Karta telewizyjna
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 23:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




polecam Leadtek Winfast 2000 dobra karta za ~ 250 zeta do kablówki , naziemnej TV, przechwytywania video ... biggrin.gif
  
Karta telewizyjna
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010