Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> kondycha
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
kondycha
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 01:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




dobra zawodowcy ciekaw jestem jak u Was z kondycją po świętach i sylwku ?
jak radzicie sobie w czasie zimowej pory ?
  
Re: kondycha
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




1 ---> sesja
2. wf (jazda konna).
  
Re: <Kazan> kondycha
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Najgorzej było w same święta. W drugi dzień świąt pojechałem nad morze i biegałem trochę po plaży. Zmachałem się jak dzika świnia. Teraz jest znacznie lepiej - codzienna jazda rowerem dobrze wpływa na ogólną wydolność organizmu.
  
Re: <Kazan> kondycha
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Łyżwy, hokej - to działa na kondychę dużo lepiej niż nawet bieganie...No w każdym bądź razie niegorzej cool.gif
  
Re: kondycha
PostWysłano: Niedziela, 11 Stycznia 2004, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #332
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




treningi 3 razy w tygodniu + wf w szkole + siłownia starcza biggrin.gif
  
Hmmm
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
\\\ AlucarD ///
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2971
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Jesli chodzi o kondycje to wielu ma mylne pojecie o jej plapszaniu. Nie wytsraczy biegac raz w tygodniu zeby duzo ja polepszyc - nalezy trenowac codziennie ( maksymalnie mozna opuscic jeden dzien w tygodniu ).

Nalezy biegac do 30 - 40 minut niejednostajnym tempem. Chodzi mi o to, ze trzeba najpierw biec truchtem potem przechodzic do sprintu nastepnie w marsz, spri nt, marsz, trucht - zmieniac tempo jak najczesciej. To da maksymalne wyniki oraz wzmocni nogi troszeczke.
  
Re: kondycha
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




umnie z kądychą nie najgorzej wf w szkole,karate,biegi na dworze to jak dla mnie wystarczy. smile.gif
  
Re: kondycha
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Mam w domu orbitrek to mnie ratuje zimą, jak mróz na zewnątrz.
  
Re: kondycha
PostWysłano: Czwartek, 04 Stycznia 2018, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Postanowiłem ostatnio poprawić swoją kondycję i trenuję od 2 miesięcy na siłowni i raz w tygodniu chodzę na basen. Chciałem zrzucić kilka kg i póki co jestem zadowolony z efektów, ale myślę, że sporą zasługę ma w tym suplement diety, który stosuję [reklama] Odchudzanie z nim jest o wiele łatwiejsze, zwłaszcza, ze poprawił mój metabolizm i zahamował uczucie głodu miedzy posiłkami. Dla Osób lubiących uprawiać sport oraz prowadzący zdrowy tryb życia, jest to fajna opcja, ponieważ preparat jest stworzony na bazie naturalnych składników.
  
kondycha
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010