Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> modernizacja sprzętu - prośba o pomoc Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <sen> modernizacja sprzętu - prośba o pomoc
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Zamiast FX5600 wzialbym lepiej Radeona 9600, badz jeszcze lepiej... 9500, np. z www.pcprojekt.pl :)
Cena jest ta sama, ale mozliwosci wieksze.
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Zadowolony, Tirinti?..
..teraz chłopak kupi FXa i się srodze przejedzie..
..no ale ja mam rączki czyste.. :P
  
Re: <GregorP>
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sen
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #87
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




oki, w takim razie co jest nie tak z fx5600?
chcę mieć kartę 128mb, 128 bit

5200 / 9200 już odpuściłem

niestety, radki są ok. 100-200 pln droższe od gf.
chyba, że uda mi się znaleźć jakiegoś noname

btw: osiągi osiągami, nie jara mnie różnica 500 punktów w 3dmarku czy o 20 fps więcej w gierkach. czytając nie tylko tutaj o problemach z radkami troszki zniechęciłem się do nich.

kupować będe w sklepie we wrocku (nie w sieci) i wątpię, żeby udało mi się dostać r9500.
  
Re: <sen>
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Skoro we Wrocku, to w Proline jest R9500 128MB nawet, za niecałe 600zł..
  
Re: <GregorP>
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sen
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #87
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




niestety, nie było...

dobra. sprzęt już kupiony, barton 2500+, epox 8rda3l, 2x256mb hynix, i grafika z 600 na końcu. a jaka - to już moja słodka tajemnica lol.gif
w każdym bądź razie, po przesiadce z gf2mx400 i cel633 nfs:underground wgniótł mnie w fotel. wcześniej też śmigał a teraz zapi#^#ala! a jak przy tym wygląda shock.gif

wszystko byłoby oki, gdyby nie to, że płyta pogryzła się z sb live eusa_wall.gif
i ni huhu nie wiem jak do tego podejść. ale o tym inny wątek założę.

dzięki za wszelkie porady, ostrzeżenia, pomoc itepe.
  
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




sen :
grafika z 600 na końcu. a jaka - to już moja słodka tajemnica lol.gif


Czyżby Ti4600? :)


Co do karty dźwiękowej.. ..wyłączyłeś integre wpierw?.. ;)
  
Re: <GregorP>
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sen
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #87
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




wyłączyłem integrę tongue.gif

na stronie creativa znalazłem dwie informacje na ten temat - mi podczas instalacji sterowników pojawia się niebieski ekran (i love it!)
może być to wina antyvira - nie w moim przypadku
druga opcja - napisali że na płytach bez isy trza się nagimnastykować z przerwaniami
ale poczytałem troche nt. soundstorma i zastanawiam się, czy nie zrezygnować na jakiś czas z live. popróbujemy, zobaczymy...

teraz i tak nie mam czasu grzebać i się bawić. na razie zintegrowana musi dać radę.
  
Re: <sen>
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
poczytałem troche nt. soundstorma i zastanawiam się, czy nie zrezygnować na jakiś czas z live



Z tego co mi wiadomo to Twoja plyta nie ma SS niestety
  
modernizacja sprzętu - prośba o pomoc
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010