Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Mandrake Linux 10.0
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Sobota, 20 Grudnia 2003, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Nowa wersja Mandrake Linux 20031217 wraz z wyjsciem nowego kernela 2.6, a oprocz tego jeszcze sa nowe XFree 4.4, KDE 3.2 i GCC 3.3.2.
Download
  
Re: Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Sobota, 20 Grudnia 2003, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




A ja wlasnie kupilem 9.2...
Ma to jakis sens????

same nowosci wychodza :)
  
Re: <EDDY> Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Sobota, 20 Grudnia 2003, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




EDDY tak gwoli ścisłości to jest PRE BETA !!!!! wiec jeszcze pewnikiem ma trochę bugów wink.gif
  
Re: Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Niedziela, 21 Grudnia 2003, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




właśnie ściągam BitTorrentem wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Niedziela, 21 Grudnia 2003, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




później znowu się okaże, że rozsadza napędy LG wink.gif
  
Re: Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Niedziela, 21 Grudnia 2003, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Wiem, ze to nie jest zupelnie w temacie, ale skad mozna sciagnac takie nowosci?
  
Re: Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Grudnia 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




hmm ... link na gorze?
albo np przez http://www.filemirrors.com
  
Re: Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Środa, 24 Grudnia 2003, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




już go mam i nawet zainstalowałem sobie jądro 2.6.0 ... jednak rozp#### mi menadżera logowania ... spróbuje może jutro zainstalować na nowym dysku (może się dziś go jeszcze uda kupić) tę wersje ...
a widziałem ze ma tez nową ALSĘ 1.0.0 .. hmmm coś mi ona do końca (instalowałem ze źródeł oraz z rpm`ów - efekt ten sam) nie poodchodzi pod KDE 3.1.3 przy automatycznym rozpoznawaniu dźwięku "skrzeczy" dopiero jak przełączam na Alse jest oki ... jednak wtedy Q III, Wolf single i Enemy teritory nie maja dźwięku ... choć musze przyznać jakość tego dźwięku z 1.0.0. jest NIEZŁA !!!!! (to oszczędne określenie wink.gif ) ... kontrola średnich i basu powala shock.gif
  
Re: <e X t 7 3> Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Środa, 24 Grudnia 2003, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




przetestowane .. hmm KDE 3.2 wygląda trochę ... dziwnie wink.gif więcej bajerów i szybsze ale jakoś mniej intuicyjnie wink.gif .... ale jak Ktoś się chce zapoznać z nowościami to polecam na jednej płycie mamy gotowe do działania distro .. a najlepsze są splash screeny jak to zobaczyłem to mi się śmiać zachciało lol.gif przetestujcie sami wink.gif
  
Re: Mandrake Linux 10.0
PostWysłano: Niedziela, 11 Stycznia 2004, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




włąsnie to pisze spod Mandrake`a 10 beta2 ... i powiem Wam to bedzie rewolucja ... jest BARDZO szybki w szoku jestem to nowe KDE jest tak ze 3 razy szybsze niz "stare" 3.1.3 wink.gif
  
Mandrake Linux 10.0
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010