Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> osobisty rekord dzialania systemu :) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
osobisty rekord dzialania systemu :)
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




nie bylo mnie przez 5 dni (a jechalem na 2 ;-)) i mialem wlaczony komp, system win98se dziala juz piec i pol dnia, ciekawe ile jeszcze wytrzyma :>
(non-stop sie sciaga)
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




To ja może z innej beczki biggrin.gif
mam zainstalowanego Xp już ze 3 miesiące! Jak dla mnie to powód do dumy bo wcześniej reinstal miałem co 2 tygodnie smile.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 00:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Mi ostatnio XP zawiesił się 29 dnia. Zwykle to sam wcześniej robie coś wymagającego restartu. Co ciekawe przez te 29 dni byłem stale online w Neostradzie.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




juz jest 6 dni bez przerwy!
teraz go mocniej wykorzystuje, kilka otwartych zakladek w Operze, czasem jeszcze IE6, do tego winamp, FlashFXP, Nero :> jakos chodzi ;-)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




wow :), to bardzo 1337 h4x0r5k0 :), najwiecej na xp wyciagnalem kolo 8 dni, ale wiecej nie bylo potrzeby, bo to bylo wydzwigniecie sie po stracie kolo 25GB z dysku twardego, a trzeba bylo to zassac od nowa :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




xp, to nie to co 98, ktory sie wiesza przy byle bledzie crazy.gif
minelo juz 6.5 dnia biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




e tam 98 tez wytrzyma szczegolnie ze nic na nim nie robiles tzn nie ruszales myszka :d, a moze ruszales myszka ale gdzie indziej...szaaa. chociaz u mnie na athlonie 98 teraz by nie dal rady rpzezyc wiecej niz 1-2h smile.gif i tak ma byc 98 do lamusa, przyszlosc jest w nt, albo w linuxie...chociaz do tego jeszcze troche, bo na sile nie bede bral sie za linuxa.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




zauwaz, ze ponad jeden dzien juz normalnie go wykorzystuje, ale widze, ze cos sie juz jebie z netem chyba :>
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




Etam co to za rekordy :) U kolegi RedHat na serverze/routerku/firewallu... w firmie chodził przez rok. Bez restartu ani zawieszeń. Potem kolega zmienił go na Debiana...
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ales wyskoczyl, porownujesz linuxa do win98? lol.gif
BTW juz 7.5 dnia ;P
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




A to TYLKO 98 porównujemy? To u mnie kiedyś 98 se wytrzymał coś około 4 miesięcy a potem padł hdd:) Ale sądząc po coraz większym upodobaniu do pracy w trybie awaryjnym to pochodził by jeszcze z miesiąc. Jeśli chodzi o "running time" to nigdy tego nie sprawdzałem, po prostu zawsze 98 wieszał się najdalej po kilku godzinach pracy więc restart był niezbędny.
BTW to musisz go baaardzoo delikatnie i sporadycznie traktowac że do tej pory jeszcze chodzi. Pewnie stoi sobi luzem a Ty tylko pulpitowi się przyglądasz i na zegar spozierasz:))
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




przez 5 dni jedynie sie sciagalo, a teraz normalnie pracuje, nawet dzisiaj gralem w Starcrafta, wypalilem 5 plyt, caly czas slucham muzyki w winampie, uzywalem jeszcze przez kilka godzin FlashFXP, caly czas GG, Opera i IE rowniez... czyli normalnie pracuje :)
  
PostWysłano: Środa, 07 Maj 2003, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




to juz 8 dzien, heh, jaki jest rekord dzialania nonstop win98?
  
PostWysłano: Środa, 07 Maj 2003, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jak zwykle wystarczylo otworzyc kilka okien IE, do tego dwa FlashFXP, Winamp i DC++ i... zwiecha po 30 min doubt.gif eusa_wall.gif
ale ladny wynik osiagnalem :> [blur:f7943753c8]202h!  [/blur:f7943753c8]
  
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




To Ci M$ mowinien w nagrodę sprezentowa licencję na XP za freee :)
Bo płytkę instalacyjną do tej licencji już masz zapewne:))
  
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




plytke mam ;P
tylko czemu xp? ten rekord, to na 98se :P
  
Re: osobisty rekord dzialania systemu :)
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
nie bylo mnie przez 5 dni (a jechalem na 2 ;-)) i mialem wlaczony komp, system win98se dziala juz piec i pol dnia, ciekawe ile jeszcze wytrzyma :>
(non-stop sie sciaga)


eusa_clap.gif eusa_clap.gif lol.gif
oj, juz nic nie powiem... ale to nic nowego dla makowcow wink.gif

kiedy zostawialem laptop z win wlaczony, to biedaczka dobudzic potem nie moglem..
  
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Mi ostatnio XP zawiesił się 29 dnia. Zwykle to sam wcześniej robie coś wymagającego restartu. Co ciekawe przez te 29 dni byłem stale online w Neostradzie.


ze zapytam - a czy powklejales wszystkie patche gdzie trzeba i podmieniles winlog? wink.gif zartuje.
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tadziu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #122
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




A u mnie Win98 to nawet doby nie chcial wytrzymac. Zostawilem go na noc, zeby z ftp sciagal, wstaje rano, a tam zwis totalny. Po wielkoci pliku stwierdzilem, ile mogl chodzic i wyszlo, ze w sumie tego dnia jakies 14 godzin moze... A do tego cos zwalil w tym pliku, co go do konca nie sciagnal i sie nie dawalo dokonczyc sciagania przez WinCommandera... Musialem 700MB od nowa sciagac...
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




moze by pomoglo obciecie konca pliku bo czesto sie rozlatuje konckowka
  
osobisty rekord dzialania systemu :)
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010