Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




moyra :
gROszeCK1 :
Po prostu nikt sie nie spodziewal, ze MM robi trase po Polsce a info o Gdansku bylo pierwsze, wiec byl plan zjazdu. Niestety np. ja jestem zbyt leniwy jesii wiem, ze MM gra tuz obok :)

Rozumiem to ale jeżeli naprawdę chcemy się kiedyś wszyscy razem spotkać to trzeba będzie oderwać pupy od siedzenia... tongue.gif


po sesji w Lodzi... to juz chyba pewnik, nie? wink.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :


po sesji w Lodzi... to juz chyba pewnik, nie? wink.gif

No ja myślę!!!!! biggrin.gif
Ale doprawdy już jestem zakręcona co rusz jakiś pomysł na wyjazd i spotkanie teraz stanęło na Łodzi!?!
eusa_eh.gif Mam nadzieję że wsysko wypali... wink.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Juz moja w tym glowa. A jak ktos bedzi wybrzydzal, to moge byc nieprzyjemna!!! eusa_naughty.gif doubt.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Tylko w pociagu uwazaj na mlodzianow, ktorzy sie kreca, coprawda na trasie Krakow-Jelenia, ale przeciez mogl zabladzic..

Trasę Kraków-Jelenia trochę znam i niestety żadnego zmęczonego młodziana spotkać mi się jeszcze nie udało...ale cholerka nie lubię niebieskiego (że o kropeczkach nie wspomnę - zwłaszcza jeśli idzie o underwear)! Za to jeśli idzie o ekshibicjonistów mam nieco doświadczenia (ale na trasie Wrocłw-Poznań) . Do Gdańska przybędę!
  
Re: <monika> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




bardzo sie ciesze ze mimo wszystko ktos spoza 3miasta sie zjawi bo te zmiany planow juz mnie mecza: byl krakow- niewypalil, teraz gdansk.... co sie dzieje???
Moniczko powiedz tylko kiedy, jak i gdzie to po ciebie wyjdziemy i bedziemy sie dobrze bawic we wlasnym gronie ;p. a co sie bedzie dzialo to WIELKA niespodzianka biggrin.gif
  
Re: <panda> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Super!!! Co do godziny jeszcze nie wiem. A w kwestii identyfikacyjnej to mam brać czerwony goździk czy uprać koszulę w proszku Vizir!
  
Re: <monika> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




hmmmm... co do identyfikacji to moze po prostu obiezmy sobie jakis punt strategiczny za miejsce spotkania. gdzies gdzie sie zbyt duzo ludkow roznej masci nie kreci, gdzie po prostu bedziem wiedziec ze ty to ty, my to my a nie jakies przypadkowe stworzonka.... wstepnie umowmy sie, ze tym miejscem bedzie palarnia za dworcem pkp,ale pewnie jeszcze sie cos wymysli "bardziej strategicznego" gdzie bedzie po prostu cieplej, pomyslimy, pewnie moyra na cos wpadnie (ona zawsze ma duzo pomyslow wink.gif ). a godz. nam podasz jak juz bedziesz wiedziec
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 00:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




panda :
08.01.2004r- Dziś są moje urodzinki :D


Wszystkiego najlepszego więc! No i miłych wrażeń na koncercie!!!
Cholerka - bardzo Wam zazdroszczę tego Gdańska, bo uwielbiam morze i naprawdę byłam niesamowicie napalona na przyjazd do Was, ale... skoro MM pokrzyżował mi plany i niestety wink.gif wink.gif już następnego dnia zaplanował skubaniec koncert w mojej Warszawce , to... choćby z powodów finansowych dalszy wyjazd odłożę na inną okazję.
Fajno byłoby poznać kolejne osoby z forum. ale jak to mówią co się odwlecze... smile.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Co do odnajdowania sie w tlumie... To my we cztery stalysmy w teatrze na Woli jak glupie. No i Magunia (kochana) od razu nas idiotki rozpoznala. Tak wiec nie ma co sie martwic. Forumowiczow poznaje sie na kilometr lol.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Co do odnajdowania sie w tlumie... To my we cztery stalysmy w teatrze na Woli jak glupie. No i Magunia (kochana) od razu nas idiotki rozpoznala. Tak wiec nie ma co sie martwic. Forumowiczow poznaje sie na kilometr lol.gif


ale wczesniej wszyscy sie krecili niewczuci, poki nie przyszla Malena z lotniskowym transparentem "Forum" lol.gif lol.gif
To byla dopiero ciekawa scena biggrin.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Co do odnajdowania sie w tlumie... To my we cztery stalysmy w teatrze na Woli jak glupie. lol.gif


No tak Alu - lecz niestety to z powodów szczególnych /o których tu nie wspomnę, bo jeszcze mi życie miłe lol.gif /. Ja tam miałam sławetną kartkę z napisem "Forum". Trochę się czułam jak palant, ale trzymałam smile.gif . W końcu czego się dla ludzików nie robi wink.gif!
  
Re: <Malena> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




dziekuje bardzo za zyczenia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
jutro drunken_smilie.gif imprezka wink.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




. Ja tam miałam sławetną kartkę z napisem "Forum". Trochę się czułam jak palant, ale trzymałam smile.gif . W końcu czego się dla ludzików nie robi wink.gif![/quote]

No wiec widac, ze nie tyllko my z Maja sie czulysmy niekomfortowo (eufemizujac)
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Stycznia 2004, 14:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




panda :
pewnie moyra na cos wpadnie (ona zawsze ma duzo pomyslow wink.gif ). a godz. nam podasz jak juz bedziesz wiedziec

Hmmm,hmmm,dzięki Pandeczko że wierzysz w moje zdolności biggrin.gif biggrin.gif !!!!
Ja proponuje spotkać sie w MacDonaldzie na dworcu PKP w Gdańsku nie to zebym przepadała za jedzeniem wściekłych krów ale przynajmniej ciapło w pomieszczeniu i jest gdzie usiąść!!! A jeśli chodzi o rozpoznanie to ja tradycyjnie wezmę swoją kostkę z wielką naszywką HOMO TWIST!!! Tego nie da się przeoczyć biggrin.gif !!!!!
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Stycznia 2004, 18:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




w ogole i tak nas nie przeoczysz- takiej wesolej kompani lol.gif a poza tyum mozemy wykozystac pomysl z poprzedniego spotkania forumowiczow i zrobic transparent wink.gif biggrin.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 08:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Wczoraj razem z Moyra bylysmy w parlamencie i kupilysmy bilety na Maciusia biggrin.gif jednak spieszyc sie nie bylo co bo w calym Gdansku jako pierwsze pomyslalysmy o zakupach eusa_eh.gif / za to mozemy sie poszczycic numerami 00001 i 00002 wink.gif /
Biletow nie zabraknie, a cena ich nie ulegnie zmianie nawet w dzien koncertu, tak wiec kazdy spoza Gdanska kto zamierza /czy tez jeszcze o tym nie wie, ze zamierza wink.gif /bilety spokojnie bedzie mogl nabyc na miejscu
  
Re: <panda> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Panda ty się uspokój tongue.gif !!!! Wszyscy którzy chcą na MM to beda napewno!!!!!!
opierdzieliłas Gastka??!!!
  
Re: <moyra> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




na zyczenie sie uspokajam
gastka opierdykalam,ale powiedzial ze na mm nie bedzie bo na 22 do pracy idzie- za to tez dostal ale powiedzialam ze od ciebie bedzie dokladka
  
Re: <panda> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 06:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




a niech tam!!!!!!Już nie mam sił go opierdykać!!!!!!!!
Ciekawa jestem ile nas bedzie na koncerciku MM????
ma być Ronnie (jak pójdzie dobrze z kasa-trzymam Kciuka wink.gif ),Monia też sie deklarowała no i Baha,oprócz tego jeszcze Gocha i Kasia...
Poczekamy zobaczymy!!!!!!! biggrin.gif
  
Re: <moyra> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Niom zobaczymy. Ale i tak bedzie cool cool.gif zajefajna imprezka tylko trza pomyslec gdzie po koncercie uderzymy...a moze po prostu usiadziemy przy barze w Parlamencie wink.gif tongue.gif przynajmniej daleko nie trzeba sie ruszac i nie zmarzniermy po drodze
ps.trzymaj Kciuka tylko nie za mocno bo go poddusisz i juz nie bedzie z niegi pozytku
  
Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010