Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Krzysiek> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Zastanawiam się Krzychu, jak mocno upierałbyś się przy swojej decyzji, gdyby postawiono przed Tobą obie panie w celu dokonania wyboru???
Ciekawe kto by wygrał wacek czy Ty??? lol.gif lol.gif
  
Re: SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




albo mój post nie dotarł albo ktoś go wykasował...
proszę o uzasadnienie
  
Re: <Krzysiek> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nic mi nie wiadomo na temat kasowania czyjegokolwiek posta na tym forum, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie.
  
Re: SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :

Ciekawe kto by wygrał wacek czy Ty??? lol.gif lol.gif


hmm...
coś w głowie mam... z skoro kobieta nauczyła się egh... tegować to z czasem nauczyła by się myśleć i wyciągać wnioski... ja też kiedyś słabo kumałem a teraz w klasie jestem jednym z najbardziej myślących uczniów tongue.gif
  
Re: SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a wacek to i część mnie ... uroda gra nadzwyczajną rolę w życiu... bynajmniej w życiu młodych ludzi... podobno z wiekiem przestaje się zwracać częściowo uwagę na wygląd tylko bardziej na charakter i uczucia danej osoby ... bynajmniej mój brat tak mówi wink.gif cool.gif

póki co to nie jestem na wyspie... a szkoda eusa_wall.gif
  
Re: <Krzysiek> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Naduzywasz slowa "bynajmniej", ktore nie jest synonimem do "przynajmniej". Wyszla Ci bledna, zaprzeczajaca kontrukcja zdan.

Poza tym to zdanie moge strescic jednym:
Cytat:
uroda gra nadzwyczajną rolę w życiu

... dzieci eMTiVi...
  
Re: <Kowal> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Witajcie,

Wybrałbym tę inteligentną.Uzasadnienie?Od jej głupoty bym zgłupiał,na pewno.Zanudziłbym się na śmierć.Od braku seksu raczej nie.Radziłbym sobie sam.Oczywiście takie jest moje zdanie tu i teraz.Nie wiem moze na wyspie bym je zmienił,gdyby mi zaczęło brakować bzzzzzykanka.

Pozdrawiam
  
Re: SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




EDDY :

... dzieci eMTiVi...

może i tak... ale wszystko przychodzi z czasem.

No cóż jednak najlepiej byłoby smile.gif gdyby połączyć obie cechy naraz...
rozum + umiejętności :P = ideał
  
Re: SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
rozum + umiejętności :P = ideał


a prawda jest taka:
rozum + uroda = constans wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




raczej rozum + uroda = null ale to tylko moje zdanie tongue.gif
  
Re: <szaman82> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Bynajmniej = wcale, zupełnie, ani trochę - to żeby uniknąć nieporozumień ;-)
Szaman - czemu niby byś zgłupiał?
ulan - 0, jak się nie zmienia, też jest constans ;-P
  
Re: <Kowal> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Oczywiscie ze zero jest const. Jednakze w strukturach danych null oznacza pusta komorke w liscie...Albo ewentualnie przekierowanie jakiejs danej na urzadzenie nieistniejace. I o to mi chodzilo cool.gif
  
Re: <Kowal> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego bym zgłupiał?
Wyobrażasz sobie rozmowę z totalnie głupią osobą,która nie ma totalnie pojęcia o czym mówisz, która nie ma zdania na żaden temat?Oczywiście, gdyby pobyta na wyspie trwał tydzień, może dwa, to bym wybrał tę laskę.Jeśli jednak miałyby być to dłuuuugie wakacje, to wybrałbym tę inteligentną.Zresztą, pewnie znasz to powiedzenie:``worek na twarz i pchasz``.

pozdrawiam
  
Re: SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No no, cieszy mnie, że Panowie wypowiadają się nt. swoich gustów tak szczerze (no ja myślę;P wink.gif ). Niektóre stwierdzenia są jak kubeł zimnej wody na łeb, ale to tylko służy rozwianiu naiwnych dziewczęcych złudzeń. doubt.gif
W takim układzie chyba odpuszczę sobie zbieranie kasy na książki i zainwestuję w przyszłości w operacje plastyczne.;) crazy.gif
Cytat:
Po raz kolejny nasuwa sie ten dowcip: "Precz z kobietami! Niech zyja robotki reczne!"

Cholera, Tomek, coś często Ci się te robótki ręczne przypominają! biggrin.gif lol.gif Czyżbyś miał na ich punkcie jakąś obsesję?? ;P Ech ciężkie życie Administratora, pogodzenie obowiązków z ,,przyjemnoszczami” bla bla bla ;P...ale widać radzisz sobie i potrafisz to pogodzić tak, aby wilk był syty i owca cała.;) crazy.gif cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jak już to "wilk syty i wilk syty"
  
Re: <Marek D.> SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek, jakie ,,wilk syty i wilk syty”?? lol.gif
Mi chodziło o komfortową możliwość połączenia hobby ,,szydełkowania” z utrzymywaniem w ryzach tego forum podczas siedzenia przed kompem, oczywiście przy założeniu, że Nasz Admin jest osobą genialną, zdolną pisać jedną ręką równie szybko jak dwiema. cool.gif biggrin.gif
  
SZOWINISTYCZNY DYLEMAT ;-P
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010