Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> koncert Maleńczuka w Toruniu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś wybiera sie na konert do Torunia?
  
Re: <monika> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




chyba nie... ale ty możesz przyjechać do Gdańska wink.gif , to w końcu niedaleko już od Torunia smile.gif ...
  
Re: <moyra> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Pamiętaj 18.01.2004 klub Parlament!!!!
Zapamiętaj na wszelki wypadek!!!! wink.gif
  
Re: <moyra> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




W każdym razie zapraszam... smile.gif
  
Re: <monika> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




wybieramy się cool.gif
  
Re: koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Zadałam to desperackie pytanie, bo cholerka nikt z moich znajomych nie lubi Maleńczuka i samej chyba mi przypadnie pojechać, a to jakoś mało przyjemnie...zwłaszcza jeśli to ma być impreza klubowa...
  
Re: <monika> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 23:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




klubowa, ale klubu tego nie znam
  
Re: koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 02:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




no tak, miałem sie podzielić wrażeniami po koncercie... Pan Maleńczuk w kredensie pośpiewał stare uliczne piosenki i sporo homotwistowych (widać są na czasie w związku z reaktywacją). "Bema pamięci..." dla mnie rewelacyjne... Publika raczej "idiolowata" i chichrała się przy "Arkadiuszu" i "Kani" słysząc "ich" być może po raz pierwszy... Z pudelsowego repertuaru - tylko "Libido" - megaaplauz!
Był też blus "St JAmes..", dwa utwory Very Bili (znałem "swiat zza krat", a drugiego nie), no i kantyczka o rozmodlonym kundelku wink.gif (pudelku?)

a na koniec pościelowa "dawna dziewczyna" cool.gif ... warto iść na koncert dla tej jednej piosenki, ponoć premiera... ciekawe czy trafi do pudli, ht, czy mm solo...

na koniec pozwoliłem sobie poprosić artystę o autograf i dedykację i mam, zaczyna się "Panie Ignacy...."
  
Re: <ignac> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 06:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




dziex za relacje smile.gif .
ciekawe jak będziena MM w Gdańsku... eusa_eh.gif wink.gif
  
Re: <ignac> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




zaczyna sie "Panie Ignacy...", a zdradzisz jak sie konczy...
Po Twojej relacji z tego koncertu coraz bardziej nie moge sie doczekac poniedzialku...
  
Re: <Agnieszka> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




"dla pana - autor"

między napisaniem jednego i drugiego MM przez chwilę stoił przeróżne grymasy no i ostatecznie narysował jeszcze tradycyjne "usta z języczkiem żmijki"

i na koniec "Toruń 14.1.2004", spytał mnie o datę, a odpowiedź skomentował "jak ten czas zap...."

na koniec a propos Gdańska - u nas biletów zabrakło, sam ledwo wyprosiłem u barmana na 6 godz. przed koncertem (jak na Toruń to rzadkość), więc spieszcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ni godziny, a MM ma wizęcie również i solo...
  
Re: <ignac> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




A czy musiales "polowac" po koncercie na Macka, czy sam wyszedl do fanow?
tongue.gif
Ach, te usta ze zmijka...
Przy jednych takich ustach Maciek mi napisal:
"Kolezance Agnieszcze obywatel Malenczuk raz w zyciu karany". Ten autograf jest dla mnie jak relikwie, pierwszy, ktory zdobylam.
  
Re: <Agnieszka> koncert Maleńczuka w Toruniu
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




0 łowów- siedział grzecznie na pięterku
ogłoszono, że po 20 min. rozda wszystkim chętnym autografy, więc stanąłem grzecznie w nieprzesadnie długiej kolejeczce wink.gif
  
koncert Maleńczuka w Toruniu
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010