Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> United Devices pod linux
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
United Devices pod linux
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Da rade bez chujni? lol.gif

Nigdy sie nie bawilem w emulatory, ale cala ta akcja fuzji mnie wciagnela i z checia bym sie dolaczyl. Niezbyt jednak wiem co jak zrobic, aby mi akurat ten program np. na Wine odpali.

Mam MDK Cooker zrzut 2... choc planuje powrot na 9.2 ;)
  
Re: <gROszeCK1> United Devices pod linux
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 02:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




odpali bez problemu.

United Devicez zarzucilem daaaaawno temu (a w rankingu team'u B3D bylem caliem wysoko). niestety olewanie wolontariuszy przez nadzorujacych projekt, przejawiajace sie m.in. dlugim czasem wprowadzania zadanych ulepszen do programu jak i brakiem wersji linuxowej od 2 lat (!) sprawilo, ze dalem sobie spokoj.

ale jak szukasz dobrego projektu pod linux, to przylacz sie do GIMPS (poszukiwanie liczb pierwszych Mersenne'a). trzeba miec jednak sprzet niesamowitej mocy. tesciki bialeczek UD wymiekaja przy testowaniu liczby np. 2^22434673-1 (okolo 7 milionow cyfr).
  
United Devices pod linux
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010