Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> nowy dzial: telefonia komorkowa?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Czy bedziesz zainteresowany nowym dzialem o telefonach komorkowych?
Tak
89%
 89%  [17]
Nie
10%
 10%  [2]
Wszystkich Głosów : 19

nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Jest plan utworzenia w serwisie nowy dzial traktujacy o jakze juz wszechobecnych telefonach komorkowych. Wstepnie redaktor juz jest, ale sam raczej nie poprowadzi tak obszernego tematu. Jesli sa (a wiem, ze tak :P) chetni do pomocy, ktorzy sie znaja i maja dostep do nowych modeli aparatow, badz potrafia zrobic z nimi cuda (modyfikacje wszelkiego rodzaju), to prosze o kontakt.
Kazda osoba, ktora zrobi recenzje wraz ze zdjeciami swojego/kolegi/rodziny telefonu moze przeslac ja do mnie, a moze liczyc na to, ze sie pojawi w serwisie.

Wraz z nowym dzialem powstanie oczywiscie nowe forum :)

Czekam na wszelkie sugestie, pomysly i propozycje. wink.gif
  
Re: <EDDY> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 01:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Swietny pomysl eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <EDDY> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 01:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no no ;)

jestem na tak,

moge zrobic recenzje sagem my x6 ;) zeby zachecic ludzi do tej malo znanej i malo szanowanej firmy ;)

tzn recenzje bym wzorowal pewnie na tym co na deplu napisalem, bo tam chyba wszystko jest tylko maksymalnie chaotynie napisale, a tutaj bym ladnie to wszystko poskladal ;)...pewnie zapytacie czy kiedys potrzefilem pisac niechatoycznie ? :)

jesli nie wierzycie to zapraszam do przycztania pewnej kolumny napisanej przeze mnie ;d

http://esports.pl/?id=post&post_id=1879067177

oczywscie cala kolumna nie jest wlasnie o quake3 tylko o calej atmosfzerze naokolo...;d
  
Re: <hardtmuth> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 01:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tylko musialbys maksymalnie na literowki uwazac wink.gif
  
Re: <ulan> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a czy w tej kolumnie na esports sa jakies literowki ? bo zdaje mi sie ze ich nie ma eusa_wall.gif
  
Re: <hardtmuth> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nie ma nie denerwuj sie tak, a przynajmniej ja nie widzialem smile.gif
  
Re: <EDDY> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmm może by tak opisać Nokie 7650 i system Symbian 6.0 a może i 7.0 ? i tonę programów pod to coś ? wink.gif
  
Re: <EDDY> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




to ma być zupełnie nowe forum ???
czy kawałek tego ?
  
Re: <J@ger> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




To ma byc nowy dzial w www.heh.pl, wiec i forum powstanie, oczywiscie tutaj :))

e X t 7 3, jesli czas Ci na to pozwala, to mozesz pisac ;)
  
Re: <EDDY> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja mogę zrobićrecenzje Motoroli T722i. Mogę też opisać jak na nią załadować gry i programy (legalnie zakupione oczywiście) przy pomocy kabelka i softu dostępnego drogą mniej-więcej legalną.
  
Re: <EDDY> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Jestem za utworzeniem takiego forum. Moja sugestia, żeby w recenzjach podawać rzeczywisty czas działania baterii.
  
Re: <Tirinti> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Tirinti - albo coś jest legalne, albo nie... crazy.gif Oświeć mnie, jak jest inaczej.
  
Re: <Kowal> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurwa Kowal! Nie przyszło Ci do głowy że coś może być legalne-inaczej?? lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> nowy dzial: telefonia komorkowa?
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Sorry Maro, nie pomyślałem, wiesz - wyrżnąłem wczoraj łbem o posadzkę... wink.gif cool.gif
  
nowy dzial: telefonia komorkowa?
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010