Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> pkgadd
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
pkgadd
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matys
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #606
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




mam mandreake 9.2 i sieciowke rtl 8029, problem polega na tym ze nie oge zainstalowac sterownikow do sieciowki. Postepuje zgodnie z instrukcja, czyli po rozpakowaniu archiwum podaje komede "pkgadd i nazwa katalogu" i nic !
pisze mi ze comand unnown
co to jest to pkg ? , dlaczego u mnie tego nie ma ? , a moze jest jakis inny sposob na zainstalowanie tych sterownikow ?
  
Re: <matys> pkgadd
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




eee zauważ że już w kernel masz wbudowane drivery do tej karty sieciowej (lub w postaci modułów). Jeżeli to 2 to 'man modprobe'
  
Re: pkgadd
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




właśnie nie trza sterów mam podobną kartę i mi rozpoznaje "w locie" a działa super
  
Re: <e X t 7 3> pkgadd
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matys
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #606
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




no nie wiem
w windowsie tez mi niby wykrywal ta karte ale dopiero jak zainstalowalem sterowniki to internet poszedl
pozatym nie widzialem akurat tych sterownikow przy kompilacji jadra
  
Re: <matys> pkgadd
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 02:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ta karta jest rozpoznawana jako NE2000
  
pkgadd
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010