Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> Najcześciej zadawane pytania
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Najcześciej zadawane pytania
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




W temacie tym postaramy się udzielić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie związane z programem United Devices.

INSTALACJA

1. Jeśli jesteś posiadaczem systemu Windows 95 i masz problemy z instalacja programu dokonaj instalacji przy pomocy programu znajdującego się pod tym linkiem http://www.ibt.com.pl/ud/ud_agent_setup_awv.exe i http://www.ibt.com.pl/ud/ws2setup.exe

2. Postawiono mi już pytanie jak nadać ścieżkę aby dokonać instalacji. Otóż program instalacyjny sam nada ścieżkę w trakcie instalacji, Ty musisz tylko nacisnąć OK

REJESTRACJA

1. Wyskakuje Ci komunikat, że nick (to inaczej pseudonim bądź też godność w środowisku komputerowym:) ) lub hasło jest nieprawidłowe. Znaczy to, że taki nick już istnieje. Bądź też posiada mniej niż 6 znaków, albo zabronione znaczki jak :) !@#$%^&*()_+=-[]{}|":?><;'\/., , tak samo rzecz się ma z hasłem, tyle że hasło może być takie same dla wielu userów, wiadoma rzecz. Pamiętaj, że przy ponownej rejestracji musisz odhaczyć ptaszek w górnej części okna rejestracji.

2. Jeżeli korzystasz z PROXY musisz znać swoje ustawienia PROXY, które powinien znać administrator. No i jak je poznasz, to wystarczy je wpisać

DOŁĄCZENIE SIĘ DO TEAMU ANALYZ3R

Z tego co wiem to nie ma z tym problemów
  
Najcześciej zadawane pytania
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010