Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> Find-a-Drug
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Find-a-Drug
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




poszukujemy osoby chetnej do poprowadzenia tego topicu
  
Re: <Analyzer> Find-a-Drug
PostWysłano: Piątek, 18 Lutego 2005, 02:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vikeor
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2829
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam, ja juz na Find-a-Drug zrobilem prawie 500 zlecen i chce zachecic ludzi zeby dolaczyli do mojej druzyny TechIMO.

Find-a-Drug to jest program podobnie dzialajacy jak SETI tylko ze zamiast szukac jakis glupot jak Obcy to szuka szczepionek i innych medycznych lekarstw na choroby jak HIV, Rak, Malaria itp.

Jak ktos bedzie zainteresowany to prosze sciagnac programik z www.find-a-drug.org.uk

Jakto Team Number potem po krotkiej rejestracji wpisac 2037
I oczywiscie wybrac Poland :D

Wiecej info jest na stronce ktora podalem. Jakby byly jakies pytania to prosze o PM ;)

Thnx

A wlasnie.. moj Team jest 8 w rankingu i kazda pomoc z waszej strony bedzie super mile widziana :) Mamy wlasnie statsy druzynowe itd... linki moge dac pozniej
  
Re: <vikeor> Find-a-Drug
PostWysłano: Piątek, 18 Lutego 2005, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




lol konkurencja :)

oby nam to wszystkim na dobre wyszlo
  
Re: <J@ger> Find-a-Drug
PostWysłano: Sobota, 19 Lutego 2005, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vikeor
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2829
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




oj bedzie dobrze :)

dolaczajcie do mnie :D:D
  
Find-a-Drug
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010