Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> SETI@HOME Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
SETI@HOME
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




poszukujemy osoby chętnej do poprowadzenia tego działu


strona domowa po polsku ze wszystkim co potrzeba do liczenia

www.setiathome.pl
  
Re: <Analyzer> SETI@HOME
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
birdman
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #129
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




a macie tu jakis team SETI??
  
Re: <birdman> SETI@HOME
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




team ANALYZ3R SETI@HOME zosTANIE ZAŁOŻONY W niedalekije przyszłości ( kwestia kilku, moze likunastu dni)
  
Re: <birdman> SETI@HOME
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nic nie wyklucza jednoczesnego liczenia obu projektów czego jestem przykładem
wiec licz jak najwiecej a jak team powstanie to zostaniesz poinformowany ok ?
  
Re: SETI@HOME
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




w seti tez mozna sie dzielic na teamy ?

pamietam seti odpalilem jakis rok, ale ze ufo nie znalazlem to wywalilem :d JOKE... :P
  
Re: <hardtmuth> SETI@HOME
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tak polskie teamy całkiem niezle stoja
w kwietniu mamy wyminac kolejny kraj jak dobrze pójdzie
  
Re: <J@ger> SETI@HOME
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




powiadasz ze tez liczysz w seti ? moze tez zaczne tym meczyc mojego kompa, bo w koncu mocy procesroa duzo zostraje po sammym UD ;)
  
Re: <hardtmuth> SETI@HOME
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ano wrocilem
kiedys dawno temu zaczynalem na procu 300@450 i z klientem windy tym graficznym naliczylem kilkadziesiat paczek i mnie znudziło

a teraz jakos przyszło przypomnienie z seti ze moze warto wrocic
zainstalowalem klienta tekstowego - wtedy nie wiedzielm nawet ze cos takiego istnieje i paczki leca bardzo szybko
w oczach widac postep - ud takie nie jest niestety
ale gonie eddego i mam zamiar go dogonic niedługo cool.gif
  
Re: <J@ger> SETI@HOME
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




w txtowym SETI szybciej wszystko leci cyz jak ?

u mnie jedna paczka sie robi ww.... 6-7h, tzn jedna dopiero odbliczylem i druga leci, a w UD wlasnie na mojego drugiego kompa dostalem paczke z 200 wiazaniami i to bedzie jego smierc...skoncze ja pewnie za jakies 2 tygodnie :D, a na tym kompie co teraz siedze...robi sie jedna paczka z 20 wiazaniami i stoi juz od paru godzin na 6 z 20 wiazan i nie idzie dalej...szkoda ;), zobaczymy jutro, jak nie ruszy to trzeba bedzie chyba mu to jakos na sile wymusic...tzn usunac bialka ;d
  
Re: <J@ger> SETI@HOME
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 19:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oks...jak wylaczylem SETI to UD ruszylo, a dlatego ze UD puki co bardziej mi sie podoba, to zostane przy nim...,ale jednoczesnie wiem ze troche mocy pozostaje wolnej, bo UD wogole kompa nie zwiesza a SETI juz czuc spowolnienie...
  
Re: <hardtmuth> SETI@HOME
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




no własnie, a tak wogóle to dla mnei UD jest bardzoiej ważne, najpierw zajmijmy sie chorobami na Ziemi aby poźniej zajmować sie penetracja Wszechswiata:D:D:D
  
Re: <Analyzer> SETI@HOME
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




leci leci....juz 80/200 :), jutro skonczy sie :)...
  
Re: SETI@HOME
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
w txtowym SETI szybciej wszystko leci cyz jak ?



no to chyba oczywiste nie tracisz mocy na robienie wykresow i wygaszacza. tutaj nie ma bajerow jest tylko liczenie.. dlatego szybko idzie nawet na słabych kompach

ud wymaga lepszych maszyn i niestety nie wszedzie sie go da postawic
win 95 nie lubi go - trzeba zmuszac do współpracy.
jak kiedys wyjdzie klient txt do ud to vcały projekt ruszy z kopyta
  
Re: <J@ger> SETI@HOME
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




teraz to i tak nie ma znaczenia...ud jest ciekawsze, a ufo moze poczekac :)
  
Re: SETI@HOME
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 02:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Abdenago
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #613
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




w sumie ciekawym rozwiazaniem jest tutaj BOINC, ktory podobno, sam tego jeszcze nie sprawdzilem, z zasady pozwala na pracowanie nad kilkoma projektami jednoczesnie, nadajac jednoczesnie im odpowiedni priorytet..dosyc ciekawe ale czy wydajne, trodno powiedziec, przynajmniej ja nie czuje sie jeszcze kompetentny na udzielenie odpowiedzi..natomiast co sie tyczy moderowania dzialu no coz, tak bardzo niesmialo bym soe zglosil jesli mozna.. tongue.gif pozdrawiam! drunken_smilie.gif
  
Re: <Abdenago> SETI@HOME
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 08:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




oczwysie możesz moderować, ale musi wtedy pamiętać że trzeba by napisać takie same rzeczy ja w CD czyli informcje ogólne i faq, noiinstalaje krok po kroku:D, zobaczmt jeszczde co na to powiedza inni urzytkownicy ,i czy może to nie za szybko....... może najpierw nich UD sie rozwinie? nie wiem:)
  
Re: <Analyzer> SETI@HOME
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jesli mozna sie dołaczyc to szukamy osoby do prowadzenia działu
to znaczy osoby czesto piszacej opiekujacej sie etc.
moderka przyjdzie z czasem :)

nnno iwesz wyjatki tez sie zdarzaja ...
zaskocz nas czyms jakim spomyslem napisz cos super to wtedy pogadamy
  
Re: <J@ger> SETI@HOME
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Abdenago
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #613
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




oczywiscie zdaje sobie sprawe z powagi sytuacji i obowiazkow z tym nie byloby problemu, chociaz moj "staz" i ilosc postow nie sa powalajace od czegos trzeba zaczac... wink.gif i jeszcze J@ger to "super", to masz cos konkretnego na mysli czy moze liczysz bardziej na moja intuicyjna przebojowosc oraz kreatywnosc? eusa_eh.gif

biggrin.gif Pozdrawiam![/list]
  
Re: <Abdenago> SETI@HOME
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




liczylibyśmy na to, że może dasz propozycje z jakimś innowatorskim pomysłeml, który mgłby zachęcać ludzi do przyłaczenia się naszego teamu.... nie wiem, masz może jakieś pomysły?
  
Re: <Analyzer> SETI@HOME
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 09:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ta ktak mam pomysl mega spam, wykrqasc jakas baze mailowa i wysylac bez konca po 20 maili dziennie na kazda skrzynke, potem na gg wszystkim, tak tak, to bedzie sposob na zawladniecie swiatem...dobra zartuje :D...przejecie swiata moze by sie tak udalo, ale nie zrzeszenie coraz wiekszej liczby uzytkonikow :)
  
SETI@HOME
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010