Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> niedoskonałości skórne Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: niedoskonałości skórne
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




...

ja się jakoś nie uzależniam ale EOD

czasem wystarczy poprzytulać się z dziweczyną i zero stresu i wtedy mi się wydaje że mniej wyskakują wink.gif
  
Re: niedoskonałości skórne
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
...
czasem wystarczy poprzytulać się z dziweczyną i zero stresu i wtedy mi się wydaje że mniej wyskakują wink.gif

Radziłabym robić to jak najczęściej się da, to że to pomaga mówiłam wcześniej. poza tym to bardzo pzryjemna terapia.
BERGER ma tez rację, później to również występuje, ale wyłącznie w tedy, kiedy "przytulania" jest zbyt mało, a potrzeby są o wiele większe.
To tylko moje doświadczenie, a nie naukowe wskaźniki.
  
Re: niedoskonałości skórne
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




LWG miała racje... po pewnym czasie same znikają, ledwo co się spojrzysz a tu gładsza twarz (w tej chwili mam baardzo malutko wink.gif )
  
Re: niedoskonałości skórne
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
LWG miała racje.wink.gif )

No mówiłam przecież: nie myj twarzy. wink.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
niedoskonałości skórne
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010