Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Odblokowanie XP-ka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Odblokowanie XP-ka
PostWysłano: Sobota, 12 Lipca 2003, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ldv
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #160
Posty: 27


[ Osobista Galeria ]




Mam Athlona XP 1700+ (Palomino, 0.18). Chcę go odblokować, ale słyszałem zę nie robi się tego tak jak z poprzednimi konstrukcjami AMD (L1).
Potrzebuje jakiegoś opisu sad.gif .

PS. Tylko proszę o odpowiedź na na pytanie. (Nz innym forum było tylko dużo gadania i zero odpowiedzi!


??????????????????????????????????????//
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Lipca 2003, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




witam Idv :) ja swego czasu ściągnełem sobie filmik jak modowac XP'ka ( wszystko ładnie widać ) wymienione co jest potrzebne itp ale niewiem skad go zaciagnelem :) mam go gdzies na dyskach ale on ma ze 12 MB a ja nie mam stalki jak bym mial to bym ci Panie go udostepnił:) nazwa pliku miala cos w sobie xpmod albo cos takiego jak ocxp - nie pamietammmm
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Lipca 2003, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




aaa juZ mam nazwe pliku :)) thg_vid2_ocing_xp.avi wrzuc to na jakiegos plikoskopa albo fillesmirroraaa
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Lipca 2003, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




na thd powinnien on byc, bo w koncyu to oni go wydali :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




może o to chodzi...? :)
http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_19845.html
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 18:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Racja hardtmuth :) - noo a po co robic taki "bajer" ( modowac procka ) jak mozna dac UP mnoznik , fsb itp
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ldv
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #160
Posty: 27


[ Osobista Galeria ]




Dzięki pogusek. Już go sciągam.
  
Re: Odblokowanie XP-ka
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Cygan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #624
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




myślę że chodzi o to -www.ocworkbench.com/2004/guides/unlockbartonwk43/unlockbartonwk43-2.h tm
  
Odblokowanie XP-ka
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010