Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> portal na phpNUKE i problemy z sendmailem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
portal na phpNUKE i problemy z sendmailem
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




czy ktos z dyskutantow takie cos stawial??

phpnuke chodzi super. za to sendmail mnie przerasta. a bez sendmaila nie bedzie mozliwa np. rejestracja uzytkownikow na stronie.

prosze o wypisanie w kilku punktach co powiniennem kolejno skonfigurowac. pliki konfiguracyjne sendmaila tez by sie przydaly jakies przykladowe, bo na konfiguracji tego mozna zycie zmarnowac.

juz nie mam do tego sil. dokumentacja NUKE jest mizerna, dokumentacja sendmaila wieksza niz 12-tomowa encyklopedia. siedze nad tym juz kilka h i nawet nie wiem jak konfiguruje sie sendmail.

phpNuke 7.0, sendmail 8.12 z paczki dla slacka 8.1.
  
Re: <bbkr> portal na phpNUKE i problemy z sendmailem
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




kiedyś się tym bawiłem, ale pamiętam, że przy autoryzacji sendmailu był jakiś problem. Później sobie dałem spokój, bo bez AUTH-a sendmaila nie chce mieć. Może jeszcze się na dniach tym pobawię to napiszę.
  
portal na phpNUKE i problemy z sendmailem
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010