Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Radosna tworczosc matysa
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <ulan> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 03:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matys
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #606
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




chcialem tylko dodac Ulan, ze napisalem "ortograficzne itd."
A wedlog ciebie nie napisanie litery w wyrazie to jaki blad ?
literowkowy ?
Z kazda kolejna odpowiedzia udowadniasz tylko to o czym mowilem.
Dziekuje ci bardzo za to.

Ps. nie musisz blokowac tego tematu, juz nie bede pisal
  
Re: <matys> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 03:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Za to ja napisze. Nie mam zamiaru wdawac sie z Toba w zadne pyskowki z jednego i najwazniejszego powodu, nie reprezentujesz odpowiedniego poziomu. Co do bledow ortograficznych odsylam do slownika ortograficznego, ewentualnie slownika jezyka polskiego. Brak litery jest zdcydowanie literowka, nie raz nie dwa i to kazdemu, kto udziela sie na forum dyskusyjnym, umyka litera. Natomiast pisanie takich slow jak, mozg, rzecz, rzeczywiscie z bledami ortograficznymi swiadczy tylko i wylacznie o piszacym. Wloz odorbine wysilku w to co piszesz, a zdecydowanie przyjemniej bedzie sie to czytac, nawet jesli nie niesie ze soba zadnej tresci

A i jeszcze jedno wytlumacz laskawie o co Ci chodzi w tym zdaniu
Cytat:
A wedlog ciebie nie napisanie litery w wyrazie to jaki blad ?
literowkowy ?


Zadanie domowe
Znalezc przynajmniej jeden blad ortograficzny w wyzej wymienionym zdaniu. Spadaj do podstawowki smarku uczyc sie jezyka ojczystego.

A o moja inteligencje nic sie nie martw, i tak jest wyzsza od Twojej ROTFL
  
Re: <ulan> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matys
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #606
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




i znowu tylko potwierdzasz swoj zenujacy poziom intelektualni, przeciez ty nie jestes w stanie znalesc zadnego sensu w tym co pisalem.
Do tego trzeba miec wyobraznie, ktorej ty nie masz.
Czlowieku, jezeli cytujesz moje zdanie, ktore zrozumial by przedszkolak
i nie wiesz o co w nim chodzi to swiadczy tylko o tobie.
Jakbym ci to samo co napisalem powiedzial, to co bys wtedy zrobil?
doczepil sie dykcji ?
I jeszcze jedno, nie po to zdobylem wyzsze wyksztalcenie na jednej z najlepszych uczelni w polsce, zeby teraz jakis smrodek okreslal poziom mojego intelektu na podstawie bledow ortograficznych, wiec ZKĄCZ JÓRZ
TEN TEMAT, bo to staje sie juz naprawde nudne.
  
Re: <matys> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Widzisz synku problem jest taki ze przy poziomie ktrory prezentujesz mogles skonczyc co najwyzej szkole zawodowa, zaden szanujacy sie nauczyciel nie dopusilby cie do matury, nie mowiac juz o ukonczeniu wyzszej uczelni.

i znowu tylko potwierdzasz swoj zenujacy poziom intelektualni, przeciez ty nie jestes w stanie znalesc zadnego sensu w tym co pisalem.

No tak a twoj poziom jest tak zajebiscie wysoki ze nie potrafisz napisac zdania tak zeby idiota taki jak ja potrafil je zrozumiec. Bos bucem panie i ignorantem

Do tego trzeba miec wyobraznie, ktorej ty nie masz.

Wybacz smarku, ale takie sady schowaj sobie w buty, nie tobie oceniac moja wyobraznie.

Czlowieku, jezeli cytujesz moje zdanie, ktore zrozumial by przedszkolak

No popatrz do przedszkola nie chodzilem, moze to dlatego

i nie wiesz o co w nim chodzi to swiadczy tylko o tobie.

Myslisz sie, jezeli piszesz co do mnie i ja nie wiem o co ci chodzi, swiadczy to tylko wylacznie o tobie i twoim poziomie.

Jakbym ci to samo co napisalem powiedzial, to co bys wtedy zrobil?
doczepil sie dykcji ?


Pytam sie ponownie o co ci chodzi w wymienionym zdaniu. Bo ja nie moge znalezc tam zadnego sensu.

I jeszcze jedno, nie po to zdobylem wyzsze wyksztalcenie na jednej z najlepszych uczelni w polsce, zeby teraz jakis smrodek okreslal poziom mojego intelektu na podstawie bledow ortograficznych

Smrodek ROTFL. Powtorze wracaj to podstawowki smarkaczu zdobyc podstawowa wiedze na temat jezyka ojczystego.

wiec ZKĄCZ JÓRZ
TEN TEMAT, bo to staje sie juz naprawde nudne.


Nie spieszy mi sie do zakonczenia tego. Tys zaczal, a mnie to nie ukrywajac bawi niezmiernie. Jezeli nie rozumiesz to wytlumacze ci lopatologicznie. Nie trzeba bylo kurwa zaczepiac i sie przypierdalac, a teraz sie martw bo bawsisz mnie i mam nadzieje na niejedna ciekawa dyskusje z toba na f.heh.pl A i "ZKĄCZ JÓRZ" co to znaczy, bo zadnego z tych wyrazow nie znalazlem w slowniku jezyka polskiego


Ostatnio zmieniony przez ulan dnia Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 14:32, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <ulan> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ulan, dyskusja z tym panem naprawdę nie ma sensu, więc apeluję, żeby jednak ją zakończyć.
  
Re: <Berger> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tak myslisz? A moglo byc zabawanie smile.gif
  
Re: <matys> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Po pierwsze, nie rozumiesz, podobnie jak Twój "kolega po piórze", Tirinti, że dla pewnych osób używanie forum, to swoiste hobby, przyjemność, a traci swój urok jeśli połowę czasu poświęca się na tłumaczene "na polski".
Po wtóre, nie bądź chłopie taki, że Cię oplują, a ty będziesz wołał, że deszcz pada, samokrytyki nieco.
Ja też mam kłopoty z ortografią, a jeszcze większe z klawiaturą (stąd literówki) ale staram się chociaż przeczytać co wypociłem przed wysłaniem.
Jeśli to co mówię nie trafia do ciebie, to licz się z banem, bo nie ma sensu zaśmiecać bazy postami niezrozumiałymi dla normalnego czytelnika.
  
Re: <ulan> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matys
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #606
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Mysle jednak, ze wcale cie to nie bawi.
Przekonany jestem ze bardzo cie to wkurza i wszystko co piszesz jest podyktowane zloscia.
Piszesz ze to ja zaczalem.
Pacanku ja zaczalem dyskusje na temat zgubnego wplywu diety wegetarianskiej, a to ty nie majac zadnych logicznych argumentow wjechales na ortografie.

"Myslisz sie, jezeli piszesz co do mnie i ja nie wiem o co ci chodzi, swiadczy to tylko wylacznie o tobie i twoim poziomie. "
Pisząc "Myslisz sie" oczywiscie miałeś na myśli Mylisz się. Gdybym reprezentował twój poziom to doczepiłbym sie, że nie ma takiego zwrotu w jezyku polskim.

No wlasnie nie, i nie zamiezam ci tego tlumaczyc, bo ty i tak nie starasz sie zrozumiec tekstu. Jedyne co potrafisz to sprawdzac bledy ortograficzne, tylko ze to potrafi nawet MS Word.
Jestes poprostu biernym analfabetą z obsługą błędów ortograficznych.

"Widzisz synku problem jest taki ze przy poziomie ktrory prezentujesz mogles skonczyc co najwyzej szkole zawodowa, zaden szanujacy nauczyciel nie dopusilby cie do matury, nie mowiac juz o ukonczeniu wyzszej uczelni."

No a jednak skończyłem i to bardzo dobrą i to jest fakt, ty natomiast jestes na tyle głupi i twierdzisz ze jest inaczej. Przeciwstawiasz swoje domysły przeciwko faktom. I kto tu jest ignorantrem ?!

Nazwałeś mnie ignorantem i owszem jestem nim, kazdy jest ignorantem w jakiejs dziedzinie nauki, ważne jest tylko to, żeby nie mając o czyms pojecia nie wypowiadac sie na ten temat.

Ty to uczyniłeś, wiec jestes ignorantem w najbardziej negatywnym tego słowa znaczeniu.

Zdaje sobie tez sprawe, ze niektóre powyższe zdania mogą być dla ciebie za bardzo skomplikowane, wiec jesli ich nie rozumiesz to popros kogos starszego zeby ci je wytłumaczył w sposób zrozumiały dla ciebie.

"Wybacz smarku, ale takie sady schowaj sobie w buty, nie tobie oceniac moja wyobraznie."

Właśnie to zrobiłem i nikt mi tego nie zabroni.
Oczywiście wiem, że wolałbyś sam ją ocenić ale to normalne dla takich prostaczków jak ty, przekonanych o swojej wyższosci.

" i "ZKĄCZ JÓRZ" co to znaczy, bo zadnego z tych wyrazow nie znalazlem w slowniku jezyka polskiego"

Oczywiscie nie spodziewałem się, że zrozumiesz sarkazm do tego trzeba miec wyobraźnie.
Napisałem tak specjalnie i spodziewałem sie takiej reakcji.
Prostych ludzi łatwo przewidzieć.

I daruj sobie te prymitywne zwroty tymu synku czy smarku, to mnie naprawde nie rusza. Znam wielu synków i smarków, którym w połowie nawet nie dorównujesz intelektem.

Nie chce mi sie już zreszta z toba dyskutować, mam za dużo pracy żeby bawić sie w bezsensowne przekomazanie na forum, wiec daruj sobie odpowiedz, bo nic już nowego nie wymislisz i mi też nie chce sie pisac tego samego wkółko.
  
Re: <matys> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dyplom dobrej uczelni nie zawsze, niestety, idzie w parze z wysokim poziomem kultury. A chamskie wyzwiska nie zastąpią merytorycznych argumentów. Po raz wtóry więc EOT z mojej strony. I po raz wtóry apeluję o to samo do innych.
  
Re: <matys> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




ROTFL
Zajmij się czymś pożytecznym i idź zarabiaj kasę panie "wyedukowany" kurwa mac, a nie zaśmiecaj mi forum swoimi inwektywami. Walka z trollami nie ma sensu (wiesz kto to troll, idioto?). Twoje "przepełnione szacunkiem i dobrym smakiem" epitety nie robią na mnie najmniejszego wrażenia, nauczyłem się odsączać takie śmiecie od treści posta, niestety w twoich nie da się tego zrobić, a może to i lepiej, przeca one żadnej tresci w sobie nie niosą.

PS Przepraszam wszystkich zainteresowanych tematyka tego forum, ale niestety czasem trzeba poziom rownac w dol, zeby trafic do odbiorcy
  
Re: <Berger> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ale przyznasz Berger, że aż na usta się ciśnie:
"Chroń nas Panie od takich elit (intelektualnych)"
  
Re: <ulan> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matys
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #606
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




"Zajmij się czymś pożytecznym i idź zarabiaj kasę panie "wyedukowany" kurwa mac"
Hahaha, co za oaza spokoju.
Bez komentarza. (Załosne)

"Twoje "przepełnione szacunkiem i dobrym smakiem" epitety nie robią na mnie najmniejszego wrażenia.

Szacunkiem ? ty naprawde nie rozumiesz tego co czytasz. No chyba, że to sarkazm, ale nie wydaje mi się żebyś był w stanie użyc tak wyrafinowanej formy przekazu.

I daruj sobie tak wyszukane słownictwo jak inwektywa, na takie cos może da sie nabrac Berger, albo Wujek Zed

Berger:
"A chamskie wyzwiska nie zastąpią merytorycznych argumentów."
Twój post to poprostu żałosny pokaz hipokryzji.
I wy macie czelność pisać o merytorycznych argumentach ?
HAHA smiechu warte, nawet juz nie chce mi sie rozwijac tematu bo to bezcelowe.

Ulan:
" nauczyłem się odsączać takie śmiecie od treści posta, niestety w twoich nie da się tego zrobić, a może to i lepiej, przeca one żadnej tresci w sobie nie niosą."

Takie słowa od ciebie to tylko komplement.

Jak nie chcesz zebym zasmiecal (jak to napisales wasze forum) to poprosu mi nie odpisuj.
  
Re: Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




eszzzz kurka... myślałam że się ktoś mądrzejszy okaze jednak i zakończy ten jakże radośnie twórczy wątek confused.gif a to się ciągnie jak guma od starych majtek... i sensu żadnego nie ma...
  
Re: <matys> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




JA nie chce zebys zasmiecal to forum,
wiec jesli sie nie opanujesz od pisania takich postow jak powyzej
to watek zostanie zamkniety.
  
Re: Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Przepraszam wszystkich zainteresowanych tematyka tego forum, ale niestety czasem trzeba poziom rownac w dol, zeby trafic do odbiorcy

Zapewne pozwolę sobie wykorzystać ten argument przy okazji moich kolejnych wielce sympatycznych ,,jechanek" na deplach. biggrin.gif wink.gif
  
Re: Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




jasssne... czasem nie warto aby coś trafiło do odbiorcy... bo niestety nasz poziom wtedy też się równa w dół eusa_wall.gif
ale to tylko moje zdanie... cool.gif
  
Re: <bzzz> Ryba na indeksie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tiaaaa, ale jak forum się ożywiło. wink.gif
Mięsożercy sztucznego tłumu narobili. eusa_wall.gif biggrin.gif redface.gif
  
Re: Radosna tworczosc matysa
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Watek zamykam.
matys, nie prowokuj.
ulan, opanuj sie.
noemi, Ty tu moderujesz rowniez.
confused.gif

Przeczytajcie prosze opis tego fora: Na tym forum nie rzucamy się "mięsem".
  
Radosna tworczosc matysa
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010