Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> Pytania i problemy Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pytania i problemy
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Tutaj możesz umieszczać swoje pytania związane z programem United Devices
  
Re: <Analyzer> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




problem rozwiazalem ale nie za dobrym sposobem....zauwazylem ze liczenie mojej probki stoi na 28% caly czas i nie ma zamiaru ruszyc dalej, zostawilem kompa na cala noc i nadal z rana stal na 28%, wiec dalem sobie sianka i przeinstalowalem ud, pobral nowa paczke i mam nadzieje ze teraz ruszy ;)

zreszta teraz zdostalem bialko o 200 wiazaniach i po 44 minutach zadnego wiazania nie policzyl...cos sie schrzanilo czy cos ?

chyba musze dysk sprawdzic, bo w meidzyczasie diskeeper powiedzial zebym sprawdzil dysk bo sa bledy na nim :O
  
Re: Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




czemu nie moge edytowac postow ? :)

nadal nie rusza, dysk sprawdzilem, ale jadlem sniadanie wiec nie wiem czy jakies bledy znalazl ;)...a loga cos nie widze


probke meczy ciagle UD`ek, ale nie mam podgladu 3D tego bialka...jak i w zakladce application jak i w wygaszaczu ekranu...cos sie chyba schrzanilo...a najlepszym chyba unowoczesnieniem do UD byloby podawanie postepu w procenatach,ale przynajmniej w jednym...dwoma miejscami po przecinku, bo chociaz byloby widac ze idzie, a nie wisi...
  
Re: <hardtmuth> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




NIe możesz edytować postów bo nie dołaczyłes do grupy na forum


a co do tego jak Ci przelicza to u mnie razn przeliczalo przez 8 h i caly czas bylo 0 %, dopiero po tych 8 h się ruszyło. Ja bym poprostu nie przejmował się tym jak to przelicza. możesz też sprobować z proxy, albo poprostu poczekać , naprawde moim zdanem to byłoby najlepszy pomysł na lapie zaczęło mi przeliczać dopiero po 20h a teraz już ładnie chodzi

jak to mowia czas pokaze:)
  
Re: <Analyzer> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oki to powiedz mi jak dolaczyc do grupy...aha....juz chyba wiem jak :D, chociaz nie wiem czy to cos da ;)

a teraz juzwidze ze mam jedno wiazanie tego bialka wyliczone...dobra jkosc idzie, a wazne ze procek pracuje...i jeszcze do tego szuka UFO ;)
  
Re: <hardtmuth> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




to może wina jest to że zaistalowales seti?
  
Re: <Analyzer> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm...to moze jednak seti wylacze ;), ale pierwsza moja probke tez liczylo razem z seti w tle, komp chodzi troche wolniej, ale nie ma takich przewieszen....dobra tego posta pisalem przez ponad 1h ;d

teraz po wylaczeniu seti widze ze ud ruszylo...zostaje przy ud..puki co ;)
  
Re: <hardtmuth> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




cieszem siem:D
  
Re: Pytania i problemy
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CAAL-SHTO
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #660
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




a u mnie chodzi to jak krew z nosa......... predzej zasilacz sie przepali w kompie....monitor wybuchnie.... nadejdzie armageddon...niz dostane jakies punkty.... sad.gif
  
Re: <CAAL-SHTO> Pytania i problemy
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jaki procek masz ?

a poza tym mi wlasnie liczy sie jedna probka na athlonie 1000 juz od 30h...na duronie 1,4 liczy sie jedna probka... juz 20h, a na duronie 800 liczy sie tez kolo 30h jedna z probek...tyle to zajmuje ;)
  
Re: Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 18:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nestor
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #666
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Problemków raczej nie mam z analizom często w jeden dzionek się wyrabia
przy procku barton 2500+

Czy może mi ktoś wytłumaczyć po co są te punkty w analizerze albo gdzie mogę się dowiedzieć tu na forum może już było gdzieś omówione




eusa_wall.gif [/list][/list]
  
Re: <nestor> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 19:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




jasne już piszę
TE punkty to taka forma rywalizacji, chodzi o to aby to przeliczanie było pewną formą wsółzawodnictwa. Nie zaszkodzi w sumie. jest jeszcze jeden topic który mówi o tym ilu jakie wyprzedzilismy już teamy, polecam ;D
  
Re: <nestor> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




taki szybki procek i narzekasz ze wolno Ci idzie ? :D
  
Re: Pytania i problemy
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2004, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CAAL-SHTO
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #660
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Slyszalem ze mozna ustawic co jaki czas ma byc robiona aktualizacja danych przerobionych przez program. w sumie co jakis czas resetuje kompa i mi by sie to przydalo bo tak to robi w kolko to samo i nie moze zrobic sad.gif
  
Re: <CAAL-SHTO> Pytania i problemy
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2004, 03:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




zobacz watek nt UD monitor, tam wszystko jest o tym programie
  
Re: Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 06 Kwietnia 2004, 02:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nepray
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #813
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




MAm pytanie - odnoszę wrażenie, że firewall blokuje mi ściągnięcie nowej próbki - od dwóch dni UD próbuje cóś ściągnąć i nie może zacząć przeliczania.
Jeśli w tym problem - który port trzeba mu odblokować?
  
Re: <nepray> Pytania i problemy
PostWysłano: Wtorek, 06 Kwietnia 2004, 07:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




cześć
rzecz jasna juz pisze

UD działa na portach 80 i 443
esli nadall bedziesz mial problemy to pisz:)
  
Re: <Analyzer> Pytania i problemy
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 16:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ajkozan
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #814
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witam
Mam pewien problem z programem. Przy pierwszym uruchomieniu wszystko pracowało normalnie. W tej chwili po drugim pobraniu materiału do przeliczenia mam pewien problem. Za każdym razem po włączeniu komputera program zaczyna liczyć od początku - nie zapamiętuje tego co liczył poprzednio. Wcześniej tego nie było. Proszę o podpowiedź co może być nie tak. Tylko w sposób zrozumiały - nie mam pojęcia o terminologii której używacie w swych postach.
z góry dziękuję za pomoc
Monika
  
Re: Pytania i problemy
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Jeśli wyłączenie kompa dzieje sie przez reset systemu to czesto UD gubi wyniki i zaczyna od nowa. A druga sprawa to moze od czasu wlaczenia do wylaczenia nie zdazyl policzyc zadnej ligandy (a dopiero po policzeniu jedej robi save-a)
  
Re: <Borsuk@home> Pytania i problemy
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ligandy jak to ladnie po polskiemu brzmi, ale ligands to wiazanie :], wiec moze bardziej po polskiemu piszmy... biggrin.gif
  
Pytania i problemy
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010