Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> Podaj Dalej - Idea przyświecająca naszej grupie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Podaj Dalej - Idea przyświecająca naszej grupie
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Postanowiłem, iż myślą, treścią, ideą, mottem, tematem, celem istnienia naszej grupy powinny być dwa słowa PODAJ DALEJ. Dużo osób może się spytać dlaczego właśnie to, przecież niedawno oglądaliśmy film o takim włąsnie tytule, może powiedzieć, że to plagiat czy coś innego, jednakże ja uważam, że słowa te maja w sobie tak wielką moc, że nie sposób nie przyrównać ich do naszego teamu. Tym samym będziemy wiedzieli, że moc drzemiąca w ich prostocie może pomóc w trafieniu do jak największej liczby internautów. Chciałem Wam jeszcze powiedzieć, że dziękuje wszystkim którzy sie do nas przyłaczyli. Fajnie jest mieć w swoich szeregach ludzi, którym zależy na naszej grupie, a co najważniejsze celowi nam przyświecającemu. Zakończe słowami, które umieściłem w opisie naszego teamu "Jesteśmy wojownikami, walczącymi z wrogiem, wrogiem, którego przed laty nazwano rakiem......"
  
Re: Podaj Dalej - Idea przyświecająca naszej grupie
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CAAL-SHTO
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #660
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Naprodukowales sie i nikt ci nie odpowiada..... to byl taki rzut grochem o sciane
biggrin.gif
  
Re: <CAAL-SHTO> Podaj Dalej - Idea przyświecająca nasz
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




chłopaku eusa_naughty.gif nieładnie tak zaczynac
nowy jestes to tym bardziej
  
Podaj Dalej - Idea przyświecająca naszej grupie
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010