Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-) Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <Wujek Zed> uwaga Panowie! szalone malolaty
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nas? Chyba Ciebie, Wuju.
Tyś tu od porządku pilnowania. cool.gif
Ty lepiej czekaj, co nastąpi, gdy Edek się obudzi. eusa_wall.gif biggrin.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Ty lepiej czekaj, co nastąpi, gdy Edek się obudzi. eusa_wall.gif biggrin.gif

Strach i zgrzytanie zebami. cool.gif

Cytat:
Tyś tu od porządku pilnowania. cool.gif

Jest taka prosta zasada: jak sie moder nie wywiazuje ze swoich obowiazkow, to przestaje byc moderem. Panno Zuzanno, wszystkich facetow po 30-stce sprowadzasz na zla droge. wink.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




[quote="little_wild_]słuchaj słowa,moja mowa,troche dziwna chodż prawdziwa,jak w łańcuchu 2 ogniwa,człowiek zycie,mażysz skrycie powiesz masz to gdzieś w odbycie,ja mam w głowie talent swuj ,czujesz gnuj jesteś chuj ruszaj w buj na słowa swoje,ja posłucham i postoje[/quote]

Błeee, sam tak rymowałem we wczesnym liceum, tyle, że bez błędów ortograficznych i z mniejszą liczbą wulgaryzmów. crazy.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Błeee, sam tak rymowałem we wczesnym liceum


I do dziś Ci zostało biggrin.gif
  
Re: <Wujek Zed> uwaga Panowie! szalone malolaty grasuj
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Uważaj, bo zacznę wrzucać te wczesnolicealne rymy. A będzie to straszne! wink.gif
  
Re: uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No cóż, widzę że się sprawy bla, bla, bla, bla, bla, bla...
A ja prosiłem co by bla, bla, bla, bla, bla, bla...
Tak więc bla, bla, bla, bla, bla, bla...
I bla, bla, bla, bla, bla, bla uważam za zakończony.
  
uwaga Panowie! szalone malolaty grasuja! ;-)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 5 z 5  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010