Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> MALENCZUK W SEZONIE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Madecki
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #662
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Sprawwa dotyczy muzyki Malenczuka w filmie "Sezon an leszcza". Ze strony oficjalnej filmow polskich mozna dowiedzic sie, ze nagral On dwa utwory stanowiace tlo tego filmu:<br>
UWIELBIAM TATUAŻE<br>
i NIE TAK, NIE TAK.<br>
W filmie natomiast jest kawalek po angielsku (zaspiewany dwa razy) oraz piosenka "Chlopcy z miasta". Czy mozna jakos logicznie polaczy te tytuly z kawalkami, czy w serwisie brakuje ich opisu? Czy istnieje soundtrack filmu z innymi utworami M.?<br>
A txt tej na max wypasionej piosenki po angielsku jest gdzies dostepny?<br>
AndrzejM.
  
Re: <Madecki> MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




http://www.republika.pl/sezon_na_leszcza
http://f.heh.pl/viewtopic.php?p=10753#10753
http://f.heh.pl/viewtopic.php?p=10706#10706
  
CD <ignac> MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 01:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Madecki
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #662
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Thanx Ignac za info, ale dalej nie jest dla mnie jasne czy oprocz tych dwoch kawalkow (w czolowce i koncowce filmu) pan Maleczuk nie wykonal innego utworu w jezyku (chyba) angielskim. Utwor trwa okolo 15 sekund. Jest w dwoch miejscach z tekstem: <br>
1. kiedy Glina_Linda pierwszy raz pojawia sie na ekranie i pada deszcz, w pierwsej scenie epizodu Historia Samotnego Policjanta (przed wejsciem do domu)<br>
2. kiedy Glina_Linda dowiaduje sie, iz nie jest jedynym uzytkownikiem swojej zony, nastepstwem czego jest zakup flaszki metoda na leszcza. (przed wejsciem do komendy)<br>
I w jednym tylko miejscu instrumental version:<br>
3. Glina_Linda oraz Mroz przemieszczaja sie korytarzem komisariatu na mila pogawedke z komendantem. Mroz proponuje bardziej eukaliptusowy srodek refreszujacy oddech.<br>
A moze tej piosenki wcale nie nagral p. Malenczuk, soundtrack wspoltworzyl QuoVadis? A piosenka sama w sobie wybitna.
AndrzejM.
  
Re: <Madecki> CD <ignac> MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




filmu (jeszcze wink.gif) nie widziałem
  
Re: CD <ignac> MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ignac :
filmu (jeszcze wink.gif) nie widziałem


Dobrze sie na nim spi, powaznie wink.gif crazy.gif
  
Re: <gROszeCK1> CD <ignac> MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




Film jest podzielony na dwie części. O ile tej z Lindą dałbym trzy minus to ta część z Fleszarem jest totalnie beznadziejna a gra aktorska jest tam żenująca !

Dno :-)
  
Re: CD <ignac> MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Kwiatek :
Dno :-)

Ponad wszelką wątpliwość ;-)
  
Re: MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Jako ze jestem wierna fanka talentu aktorskiego pana Lindy nie moge o jego grze powiedziec nic zlego. A i niektore sceny nawet mnie smiesza (co wbrew pozorom nie jest takie oczywiste). Tekst " to ja sobie przejde delikatnie na piwko" jest OK i czesto wprowadzam je w zycie. No ale nie moge sie nie zgodzic, ze film to rzeczywiste denko. Choc gdyby wyciac ciote Fleszara i ta, jak jej tam, Przybylska, to moze nawet cos by tam mozna bylo ugrdulic. No a piosenki spiewane przez MM dodaja niezwyklego uroku "temu filmu" i trudno mi w zwiazku z tym tak NIE powiedziec, bo to przeciez jakas tam calosc... crazy.gif
  
Re: CD <ignac> MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 23:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Ja się nawet kiedyś przymierzałam do obejrzenia rzeczonego filmu, ale już wcześniej slyszałam, że
Cytat:
Dno :-)

więc dałam sobie spokój i chyba przy tym pozostanę, choć obecność tamże takich a nie innych piosenek wink.gif sprawia, że chwilami w moim mocnym postanowieniu kiełkuje ziarno niepewności... smile.gif
  
Re: MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Jak pamietam, film mial z zalozenia przyopminac kino Lynch'a. U Amerykanskiego rezysera mowi sie, ze "nikt nie wie o co chodzi, ale i tak wszyscy sie dobrze bawia". Lindzie polowicznie sie udalo to odwzorowac (precyzyjniej: tylko pierwsza czesc zdania, drugiej nie lol.gif ).
  
Re: <Madecki> CD MALENCZUK W SEZONIE
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 01:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
B.V.
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #321
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




To chyba nie da rady, żeby śpiewał Maleńczuk:
www.republika.pl/sezon_na_leszcza/sezon.mp3

Powiem więcej - Püdla też można wykluczyć, słyszałam kiedyś, jak śpiewa w programie Hołdysa (wprawdzie 10 sekund to trwało, ale zawsze). Też nie ten wokal ;)
  
MALENCZUK W SEZONIE
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010