Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> "W Krainie Ciemności" - cover
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
"W Krainie Ciemności" - cover
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #644
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Jestem nowa na Forum więc nie wiem czy był już poruszany temat wykonania "Krainy Ciemnosci" przez Korę na jej solowej płycie Kora Ola Ola! Co onim sadzicie?
Wg mnie jest to idealna aranżacja :) Na koncertach Kora śpiewa (wbrew pozorom) ni cenzurując tekstu...
czy ktoś poza mną to słyszał?
  
Re: "W Krainie Ciemności" - cover
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




mi sie nie podoba... wole wersje z VU Pudelsow gdzie nazywa sie "mrok"

a Kore slyszlam tylko na plycie na koncercie nie...

ps. Witam:)
  
Re: "W Krainie Ciemności" - cover
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #644
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]





Witam!
Ja uwielbiam tę wersję. Fakt, że nie umiem spojrzeć na nią obiektywnie ;) Ale naprawdę mnie się podoba, natomiast na koncertach to już był wypas :)
Z ust dzieciaków, które przyszły ze swoimi rodzicami padały słowa: "Mamusiu ta pani brzydko powiedziała!" to był ubaw przy wcale nie śmieszny songu.
  
Re: <Marta> "W Krainie Ciemności" - cover
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




cześć.

mnie ona ani ziębi, ani grzeje...
  
Re: "W Krainie Ciemności" - cover
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Szkoda tylko, ze Kora nie zapytala bylych czlonkow Dupą (czyli takze Pudelsow) o zgode na zaspiewanie tego na plycie.
Ale ogolnie aranz tez mi sie podoba, choc wole Pudlowy Mrok.
  
Re: <gROszeCK1> "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Mnie się podobają wszystkie wersje tego utworu. Kory najmniej - ale również... Mówiąc szczerze płytę "Ola Ola!" kupiłam właściwie wyłącznie z uwagi na ten 1 track. Ciekawostką jest....
Trochę chce mi się śmiać z zastosowanego wybiegu, który polega na zniekształceniu pewnego słóweczka wink.gif.
  
Re: <Malena> "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




ja słyszałem Marto:)

i kora nie musiała nikog pytac o zgode bo ten tekst jest tekstem Piotr Marka ... czyli zadnego z członków zespolu Pudelsi
  
Re: <Pitt> "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, jak u Ciebie, ale ja jeszcze slysze muzyke w utworze. Ta nalezy do Pudelsow.
  
Re: <gROszeCK1> "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




to tak fifty-fifty wychodzi, bo bez Kory ten kawałek sie nie liczy, i bez obrazy dla Pana MM ale tylko ona moze go tak zaśpiewać-prawda?
  
Re: "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
to tak fifty-fifty wychodzi, bo bez Kory ten kawałek sie nie liczy, i bez obrazy dla Pana MM ale tylko ona moze go tak zaśpiewać-prawda?


To juz kwestia gustu, moja droga. O tym nie dyskutujmy wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




na plycie olaola aranzacje robil Rei a na plycie bella pupa wokalsistka tamtego czasu byla Kora
  
Re: "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Pitt :
na plycie olaola aranzacje robil Rei a na plycie bella pupa wokalsistka tamtego czasu byla Kora


Co jeszcze blyskotliwego powiesz?

Jesli ja zaaranzuje na instrument barabigidoo jakis utwor Metallici to moge se go nagrywac i rozpowszechniac bez zgody autorow, nawet jesli nowy tekst mi ktos napisze?
  
Re: <gROszeCK1> "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




pode3jrzewam ze go nie zaranzujesz!
a gdyby kogos tak bardzo to "bolało" i bylo to nieprawne to pewnie sprawa potoczyłaby sie inaczej ...
  
Re: "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Pitt :
a gdyby kogos tak bardzo to "bolało" i bylo to nieprawne to pewnie sprawa potoczyłaby sie inaczej ...


Jedna ze strona ma wystarczajaco przyzwoitosci, aby machnac na to reka wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> "W Krainie Ciemności" - cove
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




i podobnie ja robie na dialog z toba w tym watku bo w przeciwnym razie bylbys zmuszony zamknąc watek
  
Re: "W Krainie Ciemności" - cover
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #644
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




:)
  
"W Krainie Ciemności" - cover
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010