Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> TOLKIENomania i swiat fantazy Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Twoja ulubiony bohater z "Władcy Pierścieni"
Gandalf
28%
 28%  [4]
Frodo
14%
 14%  [2]
Peregrin(Pipin)
0%
 0%  [0]
Meriadok(Merry)
0%
 0%  [0]
Samwise(Sam)
14%
 14%  [2]
Gimli
7%
 7%  [1]
Legolas
7%
 7%  [1]
Aragorn
28%
 28%  [4]
Arwena
0%
 0%  [0]
Boromir
0%
 0%  [0]
Gollum
0%
 0%  [0]
Sauron
0%
 0%  [0]
Saruman
0%
 0%  [0]
Wszystkich Głosów : 14

Re: <u2manka> TOLKIENomania i swiat fantazy
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Może to nie w sosie tak wypisywać wszystkie książki jakie sie czyta, ale trudno- zrobię to znowu. Jestem w trakcie czytania "róży dla eklezjastesa"- zbioru opowiadań Rogera Zelaznego. Choc na poczatku podchodziłem do niego raczej sceptycznie, to po przeczytaniu kilku opowiadań zupełnie sie wciągnąłem. smile.gif Nawet wczoraj w nocy (a było już dosyć póżno, raczej bardzo póżno wink.gif ), przyszła do mnie matka i ochrzaniła, że tak długo siedzę, i że za karę obudzi mnie jutro o piątej(nie obudziła). Ale czego sie nie robi dla odrobinki emocji? Obudziłem się rano i myślę "jaki to ja wczoraj oglądałem film"- a to była tylko(aż) książka smile.gif wink.gif
  
Re: <u2manka> TOLKIENomania i swiat fantazy
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dezerter
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #674
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




dlaczego nie ma Nazgul??:/
  
TOLKIENomania i swiat fantazy
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010