Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Samowolka :P
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Samowolka :P
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Nie ma Eddy`ego... Róbta co chceta. lol.gif

Pojechał do swej Lubej pomagać Jej w nauce więc możemy szaleć cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ładnie to tak ??? wink.gif lol.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




nie tylko w nauce pomagac, z tego co sie orientuje wink.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Hehehehehehe , wiosna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
nie tylko w nauce pomagac, z tego co sie orientuje wink.gif


Tak nie tylko cool.gif

Ale sam mowil, ze musi jej prace pomoc napisac... tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no jest w moim rodzinnym miescie i tak jak ostatnio teraz tez nie wpadnie :D, zreszta teraz by nie mogl bo maly remont mieszkania :d.
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Hehehehehehe , wiosna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ano niestety eusa_wall.gif Ale spoko przyjdzie lato i będzie lepiej... bedzie na co popatrzec bo sie wtedy dziewczynki lepiej (czyli mniej) ubierają

Facet jest jak mini spodniczka: jak nie uwazasz, zaraz odsloni ci majtki.
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Faceci....ech... tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




juz teraz dziewczynki sie ciekawiej ubieraja, wystraczy raz sie przejechac po miescie i pelno ich jest :)
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




fajnie macie, bo u mnie tak chodza caly rok (ni mam mrozu), wiec sie moze znudzic. az sie nie chce czekac na wiosne...
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




W Londynie nie ma mrozu? crazy.gif Ja myślałam, że na Wyspach to pizga jeszcze bardziej przeokrutnie niż u nas ;-))))))
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Hmm... Dlaczego ja jestem użytkownik #14 skoro jestem użytkownik #13?? ://
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




trini :
Hmm... Dlaczego ja jestem użytkownik #14 skoro jestem użytkownik #13?? ://


Ja jestem 50 ale nie wiem w czym...
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




trini :
W Londynie nie ma mrozu? crazy.gif Ja myślałam, że na Wyspach to pizga jeszcze bardziej przeokrutnie niż u nas ;-))))))


nie ma, bo za blisko do morza. brak kontynentalnego klimatu przejawia sie dwoma porami roku - mokra i sucha. tydzien mokro, tydzien sucho..
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Hehehe , to tak jak przeważnie w Szczecinie - przeważnie , bo w tym roku siem coś dziwnegpo z pogodą porobiło i było parę miesięcy mrozu sad.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Hehehe , to tak jak przeważnie w Szczecinie - przeważnie , bo w tym roku siem coś dziwnegpo z pogodą porobiło i było parę miesięcy mrozu sad.gif


tu bylo pare dni mrozu, ale takiego, jak w polsce sie zdarza w pazdzierniku o poranku, wiec nic strasznego.

najlepszym przykladem jest dmuchany basen wypelniony woda, ktory zostal w ogrodku od lata i nie pekl. teraz zyja w nim slimaki...
  
Samowolka :P
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010