Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Ktorego wcielenia Malenczuka sluchasz najchetniej? ....
Püdelsi
22%
 22%  [33]
Homo Twist
35%
 35%  [51]
Maleńczuk solo
26%
 26%  [38]
Inne
1%
 1%  [2]
Wszystko, co nagral.
13%
 13%  [20]
Wszystkich Głosów : 144

Re: <Alicja> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Tego Linde to ja sobie zapamiętam.... wink.gif ...a tak wogóle to jestem zwolenniczką "spontanicznych reakcji" , czyli jeśli słuchasz płyty, i czujesz że wpada ci w ucho, to znaczy że jest w twoim styluno cóż ale jak słuchasz płyty i masz mieszane uczucia (przepraszam że wtedy użyłam badziewiaste) to znaczy ze tej płyty już nie polubisz, i nie umiem sobie płyty wmusić, albo jestem na tak, albo na nie...może moje (i tak niskie akcje na tym forum) wzrosną jeżeli powiem że co jak co, "jestem sam" obronił dla mnie "psychopop"
ps."boski ogród" też jest boski wink.gif
pozdrowionka
pps. kurczę, dajcie mi adres starego forum pudelsów, bo się męcze od 10 minut i znajśc nie mogę (poco ja szłam do liceum informatycznego? po co?!??!
  
Re: <Soffe_U> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




"spontanicznych reakcji" powiadasz, hmm... ja zato bardzo często przekonuję się do nie leżących mi płyt dopiero po ich kilkukrotnym przesłuchaniu. często zdarza mi się, że kawałki, których z początku nie trawiłam, stają się jednymi z moich ulubionych...
dotknęło to nawet pewien zespół, który dziś jest moim absolutnym faworytem... wink.gif
  
Re: <opfer> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




No coś w tym jest...po zakupie wolności słowa długo nie mogłam się przekonać do "polityki kulturalnej", sama nie wiem co mi w niej nie pasowało, jak tylko zaczynala lecieć to łapalam za pilota i "pyk" dalej...no i co? postanowilam schować pilota, teraz bardzo miło mi się słucha "polityki..."wiesz co, skoro dziś sobota i czas wolny to obiecuję że juz teraz włączam "psychopop" i zaczynam kurację, widocznie jestem chora skoro mi się trochę niepodoba...dzięki za rade wink.gif postram się podciągnąć u was he he
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 01:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Za duzo gadacie o gustach wink.gif Grzeczne dziewczynki o tej porze juz spia wink.gif eusa_naughty.gif crazy.gif
  
Re: <gROszeCK1> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 01:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




kto powiedział, żem grzeczna shock.gif

ok, kończę dyskusję. i dobranoc (bo widzę, panie Groszeck, że pan śpiący wink.gif )
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 01:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
najmniej podoba mi się "psychopop", najdelikatniejszym słowem będzie-"badziewiaste"


<--- noł koment

200% zgadzam się z opfer, wkładanie płyty do odtwarzacza tylko jeden raz i stwierdzanie, że jest beznadziejna to dla mnie czysta głupota wink.gif oczywiście nie mówię tu o płytach, które nie podobają się z zasady, bo jeśli nie lubi się kapeli, a jej nowy album nie spodoba się nam po pierwszym razie to znaczy że nadal nie trafia w nasze gusta. proste(: kropka.

po dłuższym wynajdywaniu 'za i przeciw' mój głos popłynął do homo twist. jest to spowodowane bardzo prostym faktem: płyta "moniti revan" za każdym razem rozpierdala mnie na części pierwsze (nie potrafię tego inaczej ująć). moim skromnym zdaniem jest to najlepszy i najbardziej dojrzały album w ich dyskografii. o ile na "cały ten seks" brakowało mi trochę pałeru, a na "homo twist" 100% ekstazy emocjonalnej - o tyle "moniti revan" zawiera w sobie zarówno jedno i drugie + przebojowość:) kolejny duży plus, który jest dla mnie bardzo ważny - "człowiek z wiekiem do trumny" w wersji...powiedzmy alternatywnej (chociaż i tak wolę akustyczną). wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 01:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Panie groszku! halo halo! błagam o adres tego forum pudelsów (to stare forum) nie chcę spać! Ja chcę zgłębiać swoją wiedzę wink.gif
  
Re: <scum> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dl
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 01:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Przepraszam ze nazwałam psychopop badziewiastą płytą! nie chiałam, wcale tak nie myślę, (i nie słuchałam jej raz!) Czy przestaniecie sie pastwić nad moim błędem? really sorry!!!
  
Re: <Soffe_U> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 01:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




serwis www.dyskusje.pl dziala wedle wlasnych niekoniecznie logicznych praw i dlatego teraz nie moge Ci wyszukac tego linka w tej chwili.

A co do sprawy 'Psychopopu' to nie rozumiem dwoch rzeczy:
1) Czemu naskakuje sie na kogos, kto mowi, ze jemu sie nie podoba? Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie wink.gif

2) Jak mozna tej plyty nie lubic? biggrin.gif


...ide sobie posluchac 'Piosenek z Ulicy' ktore dzis przypadkiem znalazlem u kolezanki, ktora nie wie co to Malenczuk wink.gif biggrin.gif . Dobranoc.
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
albo jestem na tak, albo na nie...


Oj, za dużo się chyba tego "Idola" naoglądałaś.... wink.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dl
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
Przepraszam ze nazwałam psychopop badziewiastą płytą! nie chiałam, wcale tak nie myślę, (i nie słuchałam jej raz!) Czy przestaniecie sie pastwić nad moim błędem? really sorry!!!


Swoje myślę, ale ok... Wobec tego co napisałaś powyżej - ja odpuszczam wink.gif Podajmy sobie ręce na zgodę! smile.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :

1) Czemu naskakuje sie na kogos, kto mowi, ze jemu sie nie podoba? Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie wink.gif


Gdyby slowo "badziewiaste" bylo zdefiniowane i wiedzialabym co Soffe_U chciala przez to powiedziec i bylo by to poparte jakims rozsadnym argumentem, to w ogole nie wlaczalabym sie do dyskusji...sam przeciez wiesz, ze nikt sie tu nie rzuca na kogos gdy chodzi o gusta

Ja jednak sadze, ze slowo badziewiaste w znaczeniu kiczowate jest tu adekwatne (wystarczy przeciez popatrzec na okladke), bo moze o to chodzilo i niepotrzebna ta cala wymiana zdan.
Ja w kazdym razie wszystkim wszystko wybaczam, bo tlumacze sobie, ze z niektorymi rzeczami trzeba sie oswoic, a to czasami trwa.
(A ty Groszek i tak nie zyjesz wink.gif )
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej...
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Czemu naskakuje sie na kogos, kto mowi, ze jemu sie nie podoba? Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie wink.gif


ależ tutaj nikt nie naskakuje, każdy ma prawo mieć własne zdanie na temat zdania innej osoby

wink.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MaRkOmAnKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #679
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Ja to musiałam Pudelsów wcisnąc, bo to wnich usłyszałam pierwszy raz pana M, ale w sumie to sierotka ze mnie bo nie zauważyłam, że jest coś takiego jak wszystkie wcielenia hehe Ale to może oddam głos jeszcze raz jak się tym wszystkim bliżej przyjrzę... wink.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie wink.gif

toteż korzystam z tego wink.gif
  
Re: <MaRkOmAnKa> Ktorego wcielenia sluchasz najchetnie
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




sie nie da drugi raz. crazy.gif
  
Re: <gROszeCK1> Ktorego wcielenia sluchasz najchetnie
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




można go oddać w poście wink.gif crazy.gif
  
Re: <scum> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej...
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Nie , wogóle na mnie nie naskoczyliście, wolność słowa została zaakceptowana, confused.gif tylko tak sobie myślę, że skoro przyszłam tu na forum do ludzi którzy lubią Maćka, to będę przez nich dobrze traktowana no a tu "nie ma litosci dla sku***" + wink.gif " hmmm ciekawe poczucie humoru...kto tu kogo zniechęca?
Dobra, tak czy siak, dla mnie to juz tematu nie ma,
pozdrowionka;)
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MaRkOmAnKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #679
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Heh...Szkoda, że sie nie da 2gi raz confused.gif ale co tam...każdy wie... cool.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetnie
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
sie nie da drugi raz. crazy.gif


No i właśnie szkoooda sad.gif. Bo ja głos swój oddawałam bardzo dawno - po samym narodzeniu się ankiety... A wtedy to jeszcze "Cantigas" nie widziałam :-(.
Teraz chyba wcisnęłabym "inne" tongue.gif ze wskazaniem na rzeczone kantyczki, bo zwariowałam na ich punkcie i już się nie mogę doczekać na powtórkę z rozrywki wink.gif 28-go w Warszawce...
Tak mnie wzięło, że chyba za każdym możliwym dla mnie razem będę na ten teatr łazić. Aż do bankructwa wink.gif smile.gif
  
Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 3 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010