Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> teledysk kos i mos Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <gROszeCK1> teledysk kos i mos
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




to ja mam taką sytuację, tyle, że z polshitem tongue.gif

a miłość pamiętam głównie z kijowej jakości dźwięku. nie szło tego słuchać, choć pozostałe teledyski szły bez zarzutu...
  
Re: <gROszeCK1> teledysk kos i mos
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




doubt.gif Ale śmieszne...
  
Re: teledysk kos i mos
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amor_fati
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #690
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Jeśli chodzi o teledysk Kos i Mos to wiem jak go oglądać, choć tylko do pewnego momentu... Wydaje mi się, że jest uszkodzony. Jedyne co wykumałem to uruchomienie go z podglądu. Mianowicie - należy kliknąć na plik prawym klawiszem myszki, a następnie wejść we właściwości, później w podgląd... Niestety, ale w połowie (mniej więcej) się zacina i koniec zabawy :(

Życze miłego oglądania!
  
teledysk kos i mos
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010