Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> ulubiona płyta homo twist :> Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

którą płytę homo twist określisz mianem twej ulubionej?
cały ten seks
24%
 24%  [6]
homo twist
20%
 20%  [5]
moniti revan
40%
 40%  [10]
live after death
16%
 16%  [4]
Wszystkich Głosów : 25

ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




i oczywiście uzasadnij!


mój głos zmarnowałam wybierając moniti revan.
co prawda, nie mam pojęcia, co oznacza ten tytuł. Maleńczuk ponoć też nie.

czemu ulubiona? pokrótce:

-słuchana przeze mnie najczęściej
-w składzie Olaf "maj fejwryt basist" Deriglasoff ( eusa_clap.gif )
-już na początku open yo cha cha znakomite na zły humor oraz sąsiadów :>
-człowiek z wiekiem do trumny znany ze świetnej (moim skromnym zdaniem) wersji akustycznej nabiera tutaj charakteru. (co nie znaczy, że akustik werszyn takowego nie posiada. nie wiedziałłam, jak to ująć... confused.gif )
-bema pamięci żałobny rapsod wgniatający w fotel. wgniecenie pozostaje na długo. (uwielbiam ten moment przed ...aż się mury Jerycha...) moc.
-wielbione przeze mnie twist again :) mogę wyładować swoje frustracje, śpiewając wraz z Maleńczukiem nie dla mnie całe to techno, od techno można z nudów zdechnąć!
-jak już wcześniej zauważył scum, fuzja tego, co najlepsze w dwóch poprzednich albumach


:)


(proszę o nielinczowanie. nudziło mi się wink.gif )
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




A ja wybrałam "live after death", podobają mi się zmienione wersje "mandeli" 'open yo cha cha" i mojej ulubionej "Alicji" wink.gif
Cała płyta to gratka dla młodszej kadry fanów MM która z Homo Twistem nie miała jeszcze nigdy kontaktu...no zszokowała mnie poprostu i mimo że uznaję się bardziej za fankę solówek Maćka, to jednak wielki ukłon w stronę Homo Twistu...ostatnio nawet moja kochana płyta "Pan Maleńczuk" poszła sobie odpocząć na półkę...hmm co by tu jeszcze...do wszystkich homo-maniaków:
więc podaj faję w pozytywnej relacji!!!
pozdrowionka
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




'moniti revan'
dlaczego? patrz tutaj ---> http://f.heh.pl/viewtopic.php?t=944&postdays=0&postorder=asc&start=45

przy okazji pozwolę sobie jeszcze wyróżnić 'arkadiusza', o którym zapomniałem w poprzednim poście. aj lajk it weri, weri macz wink.gif
  
Re: <scum> ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




scum :
'arkadiusza', o którym zapomniałem


o, cholera... ja też crazy.gif
tekst uwielbiam, znam na pamięć. cool.gif
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Moniti Revan, ale nie umiem rzeczowo uzasadnic wink.gif Moze dlatego, ze jest krotka a plyta Homo Twist strasznie mi sie dluzy. No i wiecej szybkiego tempa, wobec pozostalych. Caly Ten Sex slucham najrzadziej.
Ale to w temacie ulubionej wink.gif.

Za najlepsza natomiast musze uznac Homo Twist (glownie za teksty i klimat)
  
Re: <gROszeCK1> ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




gdybym miała wybrać najlepszą, też dokonałabym innego wyboru. wink.gif
zagłosowałabym na cały ten seks biggrin.gif
jak dla mnie baaardzo klimatyczna. że spokojna? sehr, sehr gut. wink.gif
  
Re: <opfer> ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tsztsz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #442
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




zdecydowanie live after death. Muzycznie duzo bardziej mi sie podoba od studyjnych, z ktorych z kolei najberdziej cenie caly ten seks,a pozniej moniti revan i na szarym koncu homo twist
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Hm, w zasadzie jak dla mnie powinna tu być opcja: "wszystkie", bo na serio nie potrafię się zdecydować na tę najlepszą. Zwłaszcza jeśli chodzi o studyjne - kocham od A do Z
Wybierając swojego de beściaka
tsztsz :
zdecydowanie live after death
a ja tak jednoznacznie nie potrafię :-)
W ankiecie odhaczyłam "Cały ten seks", bo w/g mnie najbardziej odpowiada klimatem Maleńczukowi solo /mniam, miniam :-)/, a poza tym zawiera kilka kawałków przed którymi klękam - np. "Krzysio" , "Ach, proszę pani", "Narkomanka", "Alicja"... Zresztą bez sensu to rzucanie nazwami, bo zaraz wymienię wszystkie lol.gif
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Kurde! Trudne zadanie. Zastanawiam sie od okolo 16 i jakos nie jestem w stanie wybrac...
Rzecz ma sie tak, ze ja tak po sentymencie wybieram. A ten najwiekszy towarzyszy plycie Caly Ten Sex. A i nawet ostatnio mialam smieszna sytuacje z nia zwiazana. Chcialam ja kupic na prezent, wiec poszlam do Media Markt. Patrze ale na polce tylko Homo Twist... Lece wiec do pana, ktory, mam nadzie, je udzieli mi jakiejs informacji. Pytam wiec:
-Czy moze wie pan kiedy bedzie nowa dostawa plyt Homo Twist?
-A tam nie ma?
- Ano jest tylko Homo Twist "Homo Twist" a ja potrzebuje "Caly ten sex".
Facet zbladl... I usmiechnal sie glupkowato...
Taka juz jestem wyuzdana...wink.gif

Wiec wybieram C.T.S. za Alicje (rzecz jasna) no i jako stara narkomanka - Jamajke. No i piekne utwory o milosci. A paradoksalnie, tak jak Groszek, slucham jej najrzadziej. Moze zbyt mnie rozpieprza, zebym mogla jej codziennie sluchac. Ale kiedy pierwszy raz jej posluchalam, zmienilam swoje nastawienie do pewnych rzeczy. Chyba po slowach "dlaczego tak dobrze pamieta sie to co zle? A przeciez tak dobrze Cie przytulic..." No wlasnie....
Lubie te jej kameralnosc i jakis spokoj... ja to przynajmniej odczuwam.

Ale tak naprawde ja nie jestem w stanie powiedziec czy jest ona najlepsza. Kurwa, wszystkie lubie...

A czy ktos pamieta o tym, ze plyte Life after death nagral takze ( i to wczesniej sporo) Notorious BIG. Nie tyle on, bo on juz nie zyl wtedy crazy.gif . I to tez byl dwuplyt eusa_eh.gif
  
Re: <Alicja> ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Sek w tym, ze Notorius nie zyje w istocie a Homo Twist jak Elvis - wiecznie zywy biggrin.gif
Ale to tylko moje zdanie wink.gif
  
Re: <Alicja> ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
A czy ktos pamieta o tym, ze plyte Life after death nagral takze ( i to wczesniej sporo) Notorious BIG. Nie tyle on, bo on juz nie zyl wtedy . I to tez byl dwuplyt


a ja głupia myślałam, że tytuł był inspirowany nazwą albumu iron maiden crazy.gif wink.gif
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 01:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




moniti revan za okładkę
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Ja oddałam mój głos na płytkę "HOMO TWIST"!!!!
Składa sie na to kilka powodów :
primo - jest pierwsza płyta którą usłyszałam wogóle zrepertuaru MM i tak zaczęla się moja przygoda z Homo Twist oraz MM!!!!!!!!!!! biggrin.gif
secundo - według mnie ta płytka jest poprostu muzyczną esencją Homo Twist!!!!!!!!!!!!! eusa_clap.gif Jaka sam jej tytuł wskazuje - to poprostu Homo Twist!!!
Kręci mnie zawsze i wcale nie dziwię się ze HT otrzymał aż 6 nominacji do Fryderyków 96.....
Dotego wszystkiego zeby być wpełni usatysfakcjonowana dodałabym Twist Again!!!!!!!! lol.gif Ale nie można mieć wszystkiego na jednej płycie ...chyba że jest to Live after Death!!!!! smile.gif
Podsumowując najlepsza i zaraz ulubiona płytka to Homo Twist !!! natomiast najlepszy skład zespołu to ...Homo Twist Brothers!!!! biggrin.gif
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Tym razem chyba nie zaglosuje.
Nie potrafie sie zdecydowac. Kazda z tych plyt jest dla mnie wazna.
Najwiekszym sentymentem darze "Moniti Revan". Choc to jest ostatnia studyjna plyta HT, to od niej wszystko sie zaczelo. Wbila mnie w ziemie. Slucham jej od deski do deski, nie przeskakujac zadnego utworu. Zreszta z ta plyta mam wiele fantastycznych wspomnien.
Po pozniejszym wysluchaniu dwoch pozostalych plyt: "Caly ten seks" i "Homo Twist"
zostalam rozbita na atomy.
Te trzy plyty to sa mega albumy.
Nie bede porownywac ich z "Live after death", bo albumy koncertowe sa specyficzne. Ja akurat wszelkie nagrania koncertowe z udzialem MM ubustwiam. Ubustwiam je nie tylko za muzyke, ale za to,ze siedzac w domu i sluchajac ich z CD, w mieszkaniu czuc nadal klimat koncertu. I teksty Macka miedzy piosenkami... Uwielbiam je...
Jednym slowem padam na kolana przed tymi czterema albumami.
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2004, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Ja wybieram Moniti Revan. Tak naprawde nie stopniuje plyt HT lepsza czy gorsza bo kazda ma inny ładunek emocjonalny. Jednak zdecydowalam podac ten wlasnie album jako ulubiony dlatego ,ze byl moim pierwszym z kolekcji Homo Twista wink.gif I tak jak Ignacowi okladka baaaardzo mi sie podoba wiele razy z niej rysowalam MM. O atutach utworow juz pisac nie bede bo to co chcialabym powiedziec juz mozna przeczytac w poprzednich postach.
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Marca 2004, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bastard
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #789
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Zdecydowanie Moniti Revan.Jest to jedna z niewielu płyt,która nie nudzi mi się po trzech dniach słuchania.Jak dla mnie jedna z lepszych produkcji w polskiej muzyce.
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Czwartek, 18 Marca 2004, 08:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




mnie najbardziej kreci "Live After Death", jakos wole Malenczuka sluchac "na zywo", poza tym te niektore teksty jakie wrzuca
eusa_clap.gif [/quote]
  
Re: <Niestrawny> ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Czwartek, 18 Marca 2004, 09:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
carrie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #761
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




Bracie, jestem z tobą! Masz u mnie miodziankę wink.gif
"proszę o zwyrodniałe zachowanie w granicach finezji"
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Czwartek, 18 Marca 2004, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




carrie :
Masz u mnie miodziankę
nie wiem co to miodzianka, ale jezeli to jakas nalewka bazujaca na lipie z miodem to sie bardzo ciesze i pamietajcie ...nie walcie heroiny do zyly wink.gif
  
Re: ulubiona płyta homo twist :>
PostWysłano: Czwartek, 18 Marca 2004, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Niestrawny :
[..]
...nie walcie heroiny do zyly[/color] wink.gif


...bo szkodzi na cere
  
ulubiona płyta homo twist :>
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010