Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Koncert w Chrzanowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Koncert w Chrzanowie
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GrzEla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #345
Posty: 84


[ Osobista Galeria ]




Kto się wybiera na jutrzejszy koncert Pudelsów do Chrzanowa??
  
Re: <GrzEla> Koncert w Chrzanowie
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GrzEla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #345
Posty: 84


[ Osobista Galeria ]




Właśnie przeczytałam na nieoficjalnej stronie Pudelsów artykuł na temat koncertu zespołu w Chrzanowie (zresztą to samo przeczytałam dzisiaj również w "Przełomie" - tyg. ziemi chrzanowskiej), no i postanowiłam to skomentować. Otóż byłam na tym koncercie i co jak co, ale Maleńczuk (ani nikt in. z zespołu) nie wyglądał na pijanego ani podczas koncertu, ani po koncercie w czasie rozdawania autografów.
Poza tym koncert nie odbył się w MOKSIRze, lecz na Placu (to był plener!!!!). Wprawdzie nie wiem czy scena była oblodzona, ale nagłośnienie faktycznie było do d***, co dało się odczuć podczas występu Apetytu Architekta (chrzanowska kapela rockowa, występowali jako support przed Pudelsami) i w trakcie ich ok. 40 minutowego występu kilka razy były przerwy, bo albo siadało nagłośnienie, albo oświetlenie, albo jedno i drugie razem... Więc (moim skromnym zdaniem) to chyba nie zespół, a organizatorzy dali d***.
  
Re: Koncert w Chrzanowie
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




GrzEla :

. Wprawdzie nie wiem czy scena była oblodzona....


Opfer tutaj przytoczyla artykul, gdzie mozna sobie obejrzec "biatlonowa" scene wink.gif

Mam pytanie: a ludzie sie bawili na Pudelsowym playbacku? Bo jesli tak to nie widze problemu w tej sprawie - chyba o to chodzilo.
  
Re: <gROszeCK1> Koncert w Chrzanowie
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Gdzieś w jakimś popularnym szmatławcu przeczytałam że rzekomo go jednak podali do sądu!! shock.gif Mam nadzieje ze totylko zwykłe ploty, a jeśli nawet to MM ma wygraną sprawę!!!!Ta scena na zdjęciach a i pewnie w rzeczywistości nie wyglądała dobrze!!!MM powinien na tej scenie mieć na sobie chyba...łyżwy!!!!!!!!!!!!! wink.gif
  
Re: <moyra> Koncert w Chrzanowie
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieje ze totylko zwykłe ploty, a jeśli nawet to MM ma wygraną sprawę!!!!

Czy ja wiem... Jeśli podpisali umowę, że dadzą koncert a oni staneli na scenie i puścili cd to wygrana nie jest tak oczywista.

Mnie co prawda przekonują przytoczone argumenty, ale czy przekonają sąd...
  
Re: <Kwiatek> Koncert w Chrzanowie
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Jezeli byla koniecznosc zagrania z playbacku z powodu zlego sprzetu technicznego, to druga strona tez sie nie wywiazala z umowy zapewne. W aneksach do umowy zawsze sa wymagania sprzetowe, o ile mi wiadomo.

Zreszta Pudelsi sami nie wcisneli 'play' w odtwarzaczu. Musieli sie dogadac z obsluga techniczna i widocznie mieli ku temu powody.

Ale to moje wlasne wolne dywagacje wink.gif
  
Koncert w Chrzanowie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010