Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> Transformaty falkowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Transformaty falkowe
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




W zeszłym roku robiłem program do rozproszonego obliczania transformat falkowych. Sztuka dla sztuki (zaliczenie z Podstaw Obliczeń Równoległych i Rozproszonych), ale nie zaszkodzi się pochwalić. biggrin.gif
  
Re: <Tirinti> Transformaty falkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




i działał ? lol.gif

moze spróbujemy policzyc cos ?
  
Re: <J@ger> Transformaty falkowe
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




no właśnie
  
Re: Transformaty falkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CAAL-SHTO
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #660
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




A moze napisalbys co to jest to "program do rozproszonego obliczania transformat falkowych." do dla mnie nazwa ta brzmi jak zaklecie z ksiegi czarnej magii.... smile.gif
  
Re: <CAAL-SHTO> Transformaty falkowe
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Abdenago
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #613
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




a to jest wielce ciekawe zagadnienie polecam lekture http://www.google.pl/search?q=transformat+falkowych&ie=UTF-8&oe=UTF-8& hl=pl&btnG=Szukaj+z+Google&lr=lang_de%7Clang_pl. A teraz Triniti na powaznie zajmujesz sie tym na powaznie czy tylko na pisales program do kompresji.. cool.gif pozdrawiam!
  
Re: Transformaty falkowe
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Piter
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #678
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
W zeszłym roku robiłem program do rozproszonego obliczania transformat falkowych. Sztuka dla sztuki (zaliczenie z Podstaw Obliczeń Równoległych i Rozproszonych), ale nie zaszkodzi się pochwalić.

A w czym pisałeś, OpenMp czy PowerC? Zajmowałem się oczywiście też podstawami cool.gif bo w czasie jednego semestru poznasz niewiele, a takie hobby pochłania sporo czasu.
  
Re: <Piter> Transformaty falkowe
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 01:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Miałem przedmiot i do jego zaliczenia trzeba było napisać jakiś program do obliczeńrozproszonych. Nie jest to moje chobby. Poczytałem trochę o tych transformatach wybrałęm najprostszy wzór i napisałem program. Do łączenia się używa socketów z windows. Przesyłanie po LANie zajmuje więcej niż zysk z rozproszenia. Pewnie przy bardziej skąplikowanych obliczeniach byłoby lepiej. Ale jak już pisałem byłą to sztuka dla sztuki, czyli do zaliczenia wystarczyło, aby wyniki były poprawne i komunikacja prawidłowa. Były też fajniejsze tematy jak symulacja powodzi, ale za późno się zgłosiłem do prowadzącego po projekt.

Program składa się z serwera, klienta zlecającego pracę i klientów liczących. Można sobie wczytać wave skąpresować (z zadanym stopniem kompresji) i zdekompresować. Jako, że wybrałem najprostsze z możliwych obliczeń to jakość jest taka sobie.

PS odpowiedziałbym na to wcześniej ale heh mi jakoś zeżarł info że na wątek ktoś odpowiedział.
  
Transformaty falkowe
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010