Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> ATi Linux driver - 3.7.0 - problem ROZWIĄZANY !!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ATi Linux driver - 3.7.0 - problem ROZWIĄZANY !!!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




i są nowe drivery wink.gif

ATi Linux driver 3.7.0

Xfree86 version 4.1.0

Xfree86 version 4.2.0

Xfree86 version 4.3.0

z tego co juz zdążyłem przetestować ... są szybsze nawet ok 10 - 15 % ale ... mam jeszcze pewne wątpliwości ... co do stabilności ... zobaczymy ... są pewne zadziwiające elementy np:. w Postal chyba zwolniło shock.gif ale jakość grafiki skoczyła znacznie do góry (czyżby wcześniej jakiś optymalizacje ? wink.gif ) ... znacznie wzrosła prędkość w Q III teraz to już odrzutowiec lol.gif ... i polepszyła się jakość generowanej grafiki zarówno w 2D jak i 3D ... oraz szybkość 2D ... przetestuje jeszcze i powiem więcej wink.gif


Ostatnio zmieniony przez e X t 7 3 dnia Wtorek, 17 Lutego 2004, 08:56, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: ATi Linux driver
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oj coś z nimi nie do końca tak ... z jednej strony szybsze i jakość lepsza a z drugiej ... confused.gif ... przy wizualizacji XMMS włącza się procesor do akcji ... a nie powinien doubt.gif ... chyba trza poczekać na następną wersje ... albo cos nie tak choć w jednych programach 3D sprzętowo działa a w innych jakoś dziwnie nie chce crazy.gif
  
Re: ATi Linux driver - 3.7.0 - problem ROZWIĄZANY !!!!!
PostWysłano: Wtorek, 17 Lutego 2004, 09:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




udało mi się je w końcu "pokonać" ... pracuję już właściwie we wszystkim i ta jakość grafiki MNIAM tongue.gif ... a co było nie tak ... a no moim zdaniem Ktoś w ATi za bardzo się pośpieszył ... dlatego że te sterowniki dedykowane dla XFree86 4.3.0 pracują poprawnie dopiero pod ... XFree86 ... 4.4.0 ... a dokładniej u mnie pod 4.3.99 ... czyli pre 4.4.0 ... co prawda prędkość jest np w UT2004 i America`s Army troszkę mniejsza niż pod 3.2.8 ... jednak z nawiązką rekompensuje to jakość grafiki ... tak szczegóły i kolory są cudowne wink.gif ... polecam ... Ja użyłem paczek RPM z XFree86 z płyt instalacyjnych Mandrake 10 Beta2 i zainstalowałem je pod Mandrake 9.2 ... na razie to mój główny system operacyjny (do czasu pre Madrake 10) ... chyba dziś przesiądę się tez na stałe na KDE 3.2 cool.gif
  
ATi Linux driver - 3.7.0 - problem ROZWIĄZANY !!!!!
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010