Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Lutowy koncert Pudli w Łodzi Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <Alicja> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




To ja jestem chyba nienormalna-bo znowu nie rozumiem co znowu napisałam że tak cię zdrażniło. I wiesz co, daruj sobie tłumaczenie...napisałam (moim zdaniem) sympatycznego texcika, bez żadnych wulgaryzmów, najeżdżania na kogoś, serdecznego, pozdrowionka i takie tam ecie pecie...ale kurwa oczywiście sie nie spodobało!!! Ja pierdole, jestem na forum szczerze mówiac-od nie dawna-
co człowiek nie napisze, z dobrą i szczerą chęcią pochyliłam sie nad klawiaturą, chciałam być przyjemna ale nie kurwa, trzeba mnie zjechać, wiaderko bluzgów (nie poraz pierwszy) bo ty jesteś drażliwa jak skurwysyn; teraz kurwa to ja się zrobiłam drażliwa. Nie będę właziła komuś w dupę na siłe, chciałam być grzeczna, przepraszać ( ale nie żałować Alu kochana) , na takie odzewy lub braki odzewów (i Ala wie o co chodzi) kładę serdeczną laskę.
skoro już zaczęłam to skończę:
jak to jest, lubię Maleńczuka, przyszłam do ludzi którzy mają podobną "pasję" i co? tak się traktuje nowych, którzy chcieli się odezwać, być kulturalni, ZASTANAWIALI się nad tym co piszą, ...to trzeba być cicho, nic nie pisać, albo zrobić inaczej-dać sobie spokój!

To z tymi sąsiadami to było pouczenie? A ile ja mam lat żeby mnie pouczać? nie lubią to ich strata, ja będę słuchała głośno tego co chcę, przeszkodzi mi tylko odcięcie pradu.

i na koniec powiem jedno :
Tak sie zjebały
moje ideały

dobranoc
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Sprawa jest oczywista i znamy prawde Malenko!!!


Będę się jednak upierać przy tym, że prawdy nie znam /znają ją tylko same zainteresowane strony/.
Mogę tylko uwierzyć I WIERZĘ, że wina nie leży po stronie zespołu.
Proszę Was jednak o więcej dystansu, bo na serio co się stało, już się nie odstanie, a wybuchła afera jak 150!
Wprawdzie na skutek naszych wypowiedzi na forum nie pierwszy raz zrobił się kwas ;-), ale mimo wszystko jakoś nie umiem przejść nad tym do porządku dziennego..
Może i mój problem... smile.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
albo zrobić inaczej-dać sobie spokój!


To tez jest jakies wyjscie z sytuacji.

Jesli nadal nie zrozumialas co pisze, to widocznie jeszcze musi troche czasu uplynac. A ja jestem wrazliwa a nie drazliwa to primo, a secundo, to czy naprawde juz nie da rady pisac postow bez emotikonow, zeby byc dobrze zrozumianym?
Koncze te dyskusje, bo to nie czas i miejsce po temu. Jak cos, moj priv czeka...
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




[quote="Soffe_U"]Łatwo można zauważyć droga Alu, że jesteś dość "wrażliwa" osobą i łatwo cie wqrzyć wink.gif . rozumiem że macie teraz kapote z powodu odwołania koncertu, bez podania żadnej przyczyny,

Po pierwsze przyczyna zostala podana na oficjalej stronie Pudelsow.Zapraszam Cie tam Soffe_U.

no cóż, pudlowie sie skompromitowali w waszych oczach...

I nie pisz mi kurwa, ze ktos sie w moich oczach skompromitowal...

Ja nigdy niebyłam na żadnym koncercie pudelsów, albo jestem niedoinformowana albo nigdy ich w lubelskim nie widziałam ( w tym roku)...no i co? Żyję :)

Ale co to kurwa za zycie...

jedyną moją rozrywką jest wyprawianie koncertów Maleńczuka w swoim domu, (sąsiedzi z osiedla znają chyba cały repertuar MM, he he) ...dlatego sugeruję wam "rozładować nerwowe napięcie" w ten właśnie sposób, oczywiście bez kropelki alkocholu się nie obędzie, no to co?-życzę miłej "zabawy" cool.gif
pozdrowionka[/quote][color=green][/color][color=red][/color][b][/b][co lor=red][/color][size=18][/size][code][color=red][/color][color=red][/ color][/code][color=red][/color]
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




zuzica :
a w warszawie to teatr rozmaitosci zawiodl tak?! nie badzcie naiwne!


A Ty nie spekuluj, bardzo prosze...
  
Re: <Agnieszka> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Agniesiu! Jestem Ci szczerze zobowiazana!
Dzieki biggrin.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




[quote="Malena"]Proponuję uznać całą sprawę Łodzi za zamknietą.
Ja rowniez.
A jak juz ktos nie moze wytrzymac to proponuje prywatnie wymienic swoje opinie, a nie wylewac na siebie pomyje na forum.
THE END
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




confused.gif

no i dobrze, ze to juz koniec
biggrin.gif
  
Lutowy koncert Pudli w Łodzi
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 4 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010