Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> kde 3.2 stable
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
kde 3.2 stable
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 03:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




pojawila sie w sieci dzisiaj. bardzo mnie to zaskoczylo, bo czytalem nie tak dawno wypowiedz jednego developer'a, ktory przepowiadal ta date na marzec/kwiecien.

czy ktos to testowal?? jak ze stabilnoscia??

mimo wszystko poczekam na kolejna wersje KDE. wydaje mi sie, ze sie pospieszyli troche z wydaniem "stable". jak wyjdzie 3.2.1 to dopiero sie przerzuce. (od razu zmienie distro ze Slacka na Gentoo. podobno jest genialny i co najwazniejsze buduje sie go niemal from scratch.)
  
Re: <bbkr> kde 3.2 stable
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 09:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




testowałem wersje pre1 i była stable przynajmniej u mnie ... jest wyraźnie szybsze ... chyba się skuszę na te ostateczną wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> kde 3.2 stable
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




Ja mam 3.2 stable. Jest wyraźnie szybsze niż 3.1 Do stabilnośc nie mam powodu się przyczepiać. Tzn w ciągu 2 dni nie było zadnych zawieszeń itp.
Instalcja jest taka sama jak 3.1 tyle, ze nowy arts wymaga alsa-libs no i potrzebne jest najnowsze QT.
Ja polecam.
  
Re: <bbkr> kde 3.2 stable
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ENIGMA
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #370
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




mam kde3.2 od paru dni - i muszę przyznać że jest rewelacyjne. wcześniej miałem 3.1.5 i było jakieś takie mulaste. 3.2 warto już teraz dorwać. co do gentoo - to polecam mocno - mimo "problemów"* przy instalce i configu wszystkiego potem to czysta i przyjemna praca. Warto na dzień dobry poczytac kilka razy posty o instalacji na gentoo.org oraz gentoo.pl

* - czyt. nowy user
  
Re: kde 3.2 stable
PostWysłano: Sobota, 21 Lutego 2004, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




zrobione i chodzi fajnie a wygląda u mnie tak:





  
kde 3.2 stable
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010